Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Życie jest piękne gdy życ się umie, Gdy jedno... - najlepsze życzenia

Najlepsze Życie jest piękne gdy życ się umie, Gdy jedno... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 3662

Życie jest piękne gdy życ się umie,
Gdy jedno drugie rozumie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jest w życiu jeden świat,który należ...

Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.

...
4,81
autor: nieznany

Stary rok odchodzi wielkimi ...

Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!
 
 

...
4,93
autor: nieznany

Zdrowia, szczęścia,pomyślności i duż...

Zdrowia, szczęścia,
pomyślności i dużo miłości.

Mało zazdrości, zmartwień
i złości.

Dużo pieniędzy, marzeń, radości.

Więcej szaleństwa, uśmiechu i gości!
życzy...

...
4,90
autor: nieznany

Z okazji świąt Wielkanocnych...

Z okazji świąt Wielkanocnych
życzę wszystkiego tego,
co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły
kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.

...
4,82
autor:

Zapomne o tym co mnie ...

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.

...
4,89
autor: Żanetka
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe