Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jesli czasem o mnie myslisz. Albo dobrze albo zle.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jesli czasem o mnie myslisz. Albo dobrze albo zle.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 3304

Jesli czasem o mnie myslisz. Albo dobrze albo zle. Jaka jestem taka jestem! Lecz naprawde lubie cie!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Serdeczne życzenia wielu ...

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
 

...
4,93
autor: nieznany

Z okazji Dnia Studenta ...

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół,niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałejoferty pracy i indeksu ze średnią 6,0!

...
4,82
autor: nieznany

Aby serduszko Twoje ...

Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny..

...
4,92
autor: nieznany

Witaj złotko, skończyłeś ...

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.

...
4,91
autor: nieznany

Wir wünschen frohe Ostern heute...

Wir wünschen frohe Ostern heute
und allen großen Ostereierbeute.
Lasst's euch allen prima schmecken,
oftmals übers Mäulchen lecken



...
4,90
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe