Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żyć - to nie znaczy iść przez róże, Sięgać... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żyć - to nie znaczy iść przez róże, Sięgać... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 4469

Żyć - to nie znaczy iść przez róże,
Sięgać po laury i zbierać oklaski.
Żyć - to znaczy przetrwać wszystkie burze
I dążyć tam gdzie świecą ideałów blaski.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wesołych świąt Bożego ...

Wesołych świąt Bożego Narodzenia
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół
żeby Jezusek u was zagościł!

...
4,91
autor: nieznany

Miłość jest wielkaLecz mija ...

Miłość jest wielka
Lecz mija jak mgła
Przyjaźń jest cicha
Lecz długo trwa.

...
4,88
autor: nieznany

W Dniu Twoich Imienin ...

W Dniu Twoich Imienin pragnę przesłać Ci życzenia
Więc Przyjmij je ode mnie choć za murów więzienia.
Życzę Ci dużo zdrowia,niech Ci serce blaskiem świeci
Niech z twarzy zniknie smutek a radość niech serce wznieci.
By miłość i...

4,90
autor: nieznany

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

...
4,87
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia ...

Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia,zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiui spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe