Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7317

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Najlepsze na świecie ...

Najlepsze na świecie śniadanie?
Ciebie z rana całowanie.
Choć jesteś teraz daleko,
wysyłam w tym smsie
całusów kilkadziesiąt deko.

...
4,94
autor: nieznany

Ich wünsche Euch ein ...

Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so viel Erfolg, wie man brau...

4,90
autor: nieznany

Ile Tusk naobiecywał, ...

Ile Tusk naobiecywał,
ile Ziobro podsłuchiwał,
ile mebli Saba zjadła,
ile Kalisz nosi sadła
ile Olek wódki chlał,
ile Łyżwa kobiet miał,
ile lektur roman skreślił,
ile myśmy z nimi przeszli,
ile Lepper ma wyroków,
tyle szczęścia w Nowym roku!!!

...
4,92
autor: nieznany

Z okazji Dnia Walentego,ślę całus...

Z okazji Dnia Walentego,
ślę całusa ogromnego,
Kocham Cię swym sercem małym,
jesteś dla mnie Światem całym.
Słodkie całuski!

...
4,83
autor: nieznany

Każdego dnia patrzysz ...

Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi niesiesz...
Twoja miłość jest dla mnie słońcem,
które sprawia że kocham, pragnę i
żyję tylko dla Ciebie...

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe