Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7333

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dorosłości to namiastkaGdy nadej...

Dorosłości to namiastka
Gdy nadejdzie osiemnastka
Śmiało ściągaj swój pas cnoty -
Chłopcy wezmą Cię w obroty
Tańcz od rana do wieczora -
Na skrupuły przyjdzie pora
By Cię nie dopadły gary
I ględzący wciąż mąż stary

...
4,93
autor: nieznany

Za tych, którzy nie ...

Za tych, którzy nie mogą.
 

...
4,96
autor: nieznany

W dzień Święta Wielkanocnego ...

W dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego, świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny.
 

...
4,85
autor: nieznany

Na tę Wielkanoc życzę ...

Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.
 
 

...
4,85
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszego ...

Z okazji narodzin waszego synka,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam,
aby rosła duża, silna i zdrowa,
i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

...
5,02
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe