Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia
ocena: 4,89, wyświetlono: 7319
Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!
Inne życzenia
Gdy śnieg na dworze, ...
Gdy śnieg na dworze, gdy świeci słońce,
Gdy ciemne niebo i gwiazd tysiące,
Gdy deszczyk stuka w okna domeczków,
Ja bardzo Ciebie kocham koteczku!
I zawsze kochać będę Cię szczerze,
A nikt już Ciebie mi nie odbierze!...
Niech gwiazdy jasno ...
Niech gwiazdy jasno Ci świecą,
Niech życie wolno lecz wesoło Ci leci,
Niech zdrowie trzyma Cię na wieki!...
Znam Cię już wieki całe ...
Znam Cię już wieki całe
Myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie.
W każdy zmierzch i noc czekam
Może przyjdziesz, może zjawisz się
A jeśli nie to sam Ci powiem,
Że myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie.
Rzecz tylko w tym, że ja nie wiem
Kim dla Ciebie jeste...
Wódka jest bogiem, a ...
Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem,
życie zabawą a sex podstawą.
Wódkę wypiłem, kasę przepiłem,
kac mnie jebie, a co u Ciebie?
...
Aby przy świątecznym ...
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
...
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe