Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7318

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dziecko otrzymuje życie ...

Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie...

4,91
autor: nieznany

Dzień piękny pogodnySłońce świec...

Dzień piękny pogodny
Słońce świeci na niebie
A ja wraz ze słoneczkiem
ślę uśmiech dla Ciebie
Pięknego Dnia Życzę!

...
4,92
autor: nieznany

Świerszcz swój koncert ...

Świerszcz swój koncert zakończył.
Króliczek pracą się zmęczył.
Nawet rybki w wodzie poszły spać.
A ja na dobranoc chcę ci buzi dać....
4,90
autor: nieznany

Mamo moja kochanaJuż dzisi...

Mamo moja kochana
Już dzisiaj z rana
Składam ci najpiękniejsze życzenia
Z okazji Twojego święta
Żebyś była zawsze uśmiechnięta
I żebyś dużo szczęścia miała
Bo jesteś taka kochana!

...
4,90
autor: nieznany

Ich schenke dir ein ...

Ich schenke dir ein Osterei.
Bewahre es, sonst geht´s entzwei.

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe