Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7326

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Łatwiej zakochać się ...

Łatwiej zakochać się nie kochając
Niż odkochać, kiedy się kocha.

...
4,94
autor: nieznany

Ich will zum frohen Osterfest...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füßen.

...
4,91
autor:

Kwiat jest symbolemmiłość pragn...

Kwiat jest symbolem
miłość pragnieniem
los przeznaczeniem
a zdjęcie wspomnieniem
 

...
4,88
autor: nieznany

Dziś w Dniu Ślubu moi ...

Dziś w Dniu Ślubu moi mili
Życzę ciesząc się do łez
Byscie w swej miłości tkwili
Aż po swego życia kres.

Byście w zdrowiu, szczęściu byli
Razem dzieląc życia trudy
Aby Wasze wspólne życie
Nie zaznało nigdy nudy....
4,90
autor: nieznany

Birthday Bring Along ...

Birthday Bring Along A truly wonderful chance
to leave aside every care and simply enjoy.
Have An Extra - Special Birthday.

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe