Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7331

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzień świętego WalentegoTo dzień...

Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!...
4,97
autor: nieznany

Młodej parze Boże stróż, ...

Młodej parze Boże stróż,
Życie z najpiękniejszych róż!
Dużo szczęścia, własnej chatki,
I tytułu mamy, tatki.
Byście mieli tyle dziatek,
Ile razem macie latek.
Małe grube i pyskate
niech pilnują swego tatę,
by nie zamknął ich na kłódkę,
sam nie poszedł zaś.

...
4,95
autor: nieznany

Wszystko się kończy, ...

Wszystko się kończy, wszystko przeminie
I sen się przerwie - słodkie marzenie,
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie, a tym jest - wspomnienie.

...
4,98
autor: Damian

Byśmy zawsze były górą ...

Byśmy zawsze były górą
I jeździły dobrą furą
Byśmy miały kasy w bród
Przekroczyły sławy próg
By faceci przy nas mdleli
Nosić nas na rękach chcieli
By nam dali coś w prezencie,
gdy dzień 8 marca będzie!!

...
4,93
autor: nieznany

Przychodzimy dziś do ...

Przychodzimy dziś do Ciebie Dziadziu ukochany
by Ci złożyć w dniu imienin to, co posiadamy.
Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą
przyjmij dar ten który składa Twoich wnuków grono.

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe