Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7336

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu urodzin życzę ...

W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień
był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda...
Powodzenia we wszystkim co robisz!

...
4,92
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszego ...

Z okazji narodzin waszego synka,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam,
aby rosła duża, silna i zdrowa,
i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

...
5,02
autor: nieznany

Przepraszam za wszystko, ...

Przepraszam za wszystko, co w życiu złe
Przepraszam też za to ze płakać mi się chce
Przepraszam za krzywdy Tobie wyrządzone
Przepraszam za prawdziwą miłość nieujawnioną w porę
Przepraszam Cię tak mocno jak mocno tylko potrafię
Lecz kochać już na wieki Cię będę...

4,89
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia ...

Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia,zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiui spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe