Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7329

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochana Babciu,Kiedy przyt...

Kochana Babciu,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Babciu!!!

...
4,88
autor: nieznany

Wesołych świąt Bożego ...

Wesołych świąt Bożego Narodzenia
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół
żeby Jezusek u was zagościł!

...
4,91
autor: nieznany

W dzień Święta Wielkanocnego ...

W dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego, świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny.
 

...
4,85
autor: nieznany

Niech dobry los się ...

Niech dobry los się kłania w pas...
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem
Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.

...
4,94
autor: nieznany

Dla górnika słonecznik koniecznie...

Dla górnika słonecznik koniecznie!
Niech pod ziemią mu będzie słoneczniej.
Kiedy w czarny węgiel się wwierca,
w bardzo czarnym, podziemnym chodniku
- niech słonecznik mu świeci od serca.

...
4,89
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe