Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7327

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Gdy zajdzie słońce naszej ...

Gdy zajdzie słońce naszej przyjaźni,
Zdradliwa fala rozłączy nas,
Spójrz na to zdjęcie, a ono Ci powie,
Że kiedyś miłość łączyła nas.

...
4,92
autor: nieznany

Bajeczne pozdrowieniaZ bajec...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,89
autor: nieznany

Bardzo Cię lubię drogi ...

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 

...
4,90
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.

...
4,98
autor: nieznany

Jeszcze na jakiegoś ...

Jeszcze na jakiegoś smsa mi zostało, żeby Ci powiedzieć że nie mógłbym o Tobie zapomnieć a już na pewno nie o Twoich pięknych oczkach. Myśl sobie co chcesz Sympatyczna koleżanko, ale to prawda masz najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałem.
 

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe