Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7332

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochany tato zacznę ...

Kochany tato zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszczu i w słotę,
w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,
skromny podarek chce ci darować.

...
4,93
autor: nieznany

W dniu twoich urodzin ...

W dniu twoich urodzin gorące życzenia
wiele uśmiechu i powodzenia,
niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
i niech się spełnią wszystkie marzenia.

...
4,95
autor: nieznany

Wszystkiego najlepszego ...

Wszystkiego najlepszego
dla wszystkich dzieci
dla tych dużych i tych małych!!

...
4,88
autor: nieznany

UWAGA!!!Policja poszu...

UWAGA!!!
Policja poszukuje osoby pięknej,
inteligentnej i nieprzeciętnej w łóżku!
Ty nie masz sie czym martwić,
ale gdzie ja sie schowam!

...
4,81
autor: nieznany

Kiedy w życiu ciężko ...

Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe