Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7311

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dwa kurczaczki w koszyku ...

Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!

...
4,84
autor: nieznany

Dlaczego o Tobie myślę ...

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham Cię......
4,83
autor: nieznany

Dobry wieczór Państwu ale nie każdemu tylko Pannie młodej i Panu młodemu...

Dobry wieczór Państwu
ale nie każdemu
tylko Pannie młodej
i Panu młodemu

Na samym początku
śpiewania mojego
życzę parze młodej
szczęścia największego

Przepraszam Was goście
proszę się nie gniewać
bo ja teraz będę
do wianeczka śpiewać

Do wianeczka śpiewać
do welonu grajcie
a Wy mili goście

4,51
autor:

Z okazji imienin życzę ...

Z okazji imienin życzę Ci,
aby jedynymi łzami,
które pojawią się w Twoich oczach
były kryształowe łzy szczęścia,
aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
nie zakryły ciężkie chmury smutku,
aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
a szczęście, zdrowie, radość i miłość
były przeznaczeniem Twych dni.

...
4,97
autor: nieznany

Jest w roku taki dzień,W który...

Jest w roku taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Więc z okazji tego dnia
Posłuchaj co Ci życzę ja:
Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe