Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7315

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzisiaj jest Twoja Komunia ...

Dzisiaj jest Twoja Komunia Świeta , każdy z nas dobrze ten moment pamięta , bo jest to chwila wielka , uroczysta , pełna radości , przepiękna i czysta.

...
4,94
autor: nieznany

Najukochańsza Mamo Moja!Całuję Twoje...

Najukochańsza Mamo Moja!
Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie
takim jakim jestem.
Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją
przyjaciółką.
Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same
radości, szczęście i zadowolenie.
Będę...

4,91
autor: nieznany

Niech Twe życie słodko płynie...

Niech Twe życie słodko płynie
jak Wiślane fale,
niech Ci zawszę obce będą
smutki, łzy i żale.

...
4,68
autor:

Miodu w dzbanuszku,miłości w ser...

Miodu w dzbanuszku,
miłości w serduszku,
karpi bez ości,
wiele radości,
mnóstwa blasku,
w opłatkach trzasku,
bliskich u boku w
NOWYM ROKU

...
4,90
autor: nieznany

Kiedy w życiu ciężko ...

Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe