Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7312

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Serdeczne życzenia wielu ...

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
 

...
4,93
autor: nieznany

Gdybym tak tylko mógł ...

Gdybym tak tylko mógł mieć znowu szansę bycia razem z Tobą,
to moje życie nabrało by znowu sensu.
 

...
4,82
autor: nieznany

Człowiek to stworzenie ...

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!...
4,75
autor: nieznany

Dzień świętego WalentegoTo dzień...

Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!...
4,97
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia ...

Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia,zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiui spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe