Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 7324

Znamy się od dziecka, była z nas para zbójecka. Nazywali nas rozrabiaki, powodem byliśmy niejednej draki! Broniłeś mnie zawsze, a Ciebie - ja, husteczkę dawałeś, gdy płynęła łza. Lat upłynęło już wiele, a my nadal przyjaciele!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dwa kurczaczki w koszyku ...

Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!

...
4,84
autor: nieznany

Wszystko co jest Twoim ...

Wszystko co jest Twoim marzeniem,
Niech nie uleci z cichym westchnieniem,
Co jest i co będzie w przyszłości,
Niech Ci się spełni w całości.
 

...
4,81
autor: nieznany

Droga córuchno! Do głębi ...

Droga córuchno! Do głębi wzruszona jestem radosną wiadomością. A zatem zostałam babcią. Chciałabym Cie wyściskać z całego serca i moją maleńką wnuczkę, Życzę Ci, aby Ci Twoja dziecina chowała się pięknie i szczęśliwie, w zrowiu i radości, i obyś doczekała się takiej pociechy na stare lata, jaką ja mam z Ciebie. Całuje was najgoręcej.

...
4,92
autor: nieznany

Przyjdź o Jezu proszę ...

Przyjdź o Jezu proszę Cię,
Niech Twym dzieckiem stanę się.
Broń od złego duszę mą,
Niech na wieki będzie Twą.

...
4,94
autor: nieznany

W dniu Twojego świętanajpiękniejsze życze...

W dniu Twojego święta
najpiękniejsze życzenia
samych radosnych chwil
i spełnienia nawet tych
najskrytszych marzeń
życzy ... ...
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe