Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 5443
Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii
Boże, choć Cię nie pojmuje,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.
Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
Easter´s here... so is the happy springtime! Celebrate this beautiful season with all your dear ones. Reach out to your mom, dad, brother, sister, cousin, grandparents, aunt, uncle relatives with your warm Easter wishes
Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich
najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy
Życzenia na Walentynki.