Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. W wielkich butach małym kroczkiem idzie sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze W wielkich butach małym kroczkiem idzie sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,79, wyświetlono: 5443

W wielkich butach małym kroczkiem
idzie sobie rok za roczkiem.
Dziś jest ta magiczna noc
co przynosi szczęścia moc.
Dołączam wiec też życzenia
w Nowym Roku marzeń spełnienia.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Siedzę w sobie w kantyniei rozmy...

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii

...
4,89
autor: nieznany

Boże, choć Cię nie pojmuje, ...

Boże, choć Cię nie pojmuje,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.

...
4,90
autor: nieznany

Bardzo Cię lubię drogi ...

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 

...
4,90
autor: nieznany

Easter´s here... so is the happy springtime...

Easter´s here... so is the happy springtime! Celebrate this beautiful season with all your dear ones. Reach out to your mom, dad, brother, sister, cousin, grandparents, aunt, uncle relatives with your warm Easter wishes


4,80
autor:

Życzę Ci wszystkiego...

Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich
najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy

...
4,83
autor: Kronos
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe