Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Święta, Święta i po Świętach, nikt już... - najlepsze życzenia

Najlepsze Święta, Święta i po Świętach, nikt już... - najlepsze życzenia

ocena: 4,80, wyświetlono: 8201

Święta, Święta i po Świętach,
nikt już o nich nie pamięta,
bo Sylwester już za pasem,
bawmy ostro się w tym czasie.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Każdego dnia patrzysz ...

Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi niesiesz...
Twoja miłość jest dla mnie słońcem,
które sprawia że kocham, pragnę i
żyję tylko dla Ciebie...

...
4,89
autor: nieznany

Zgadnij z kto? Zgadnij ...

Zgadnij z kto? Zgadnij skąd?
Życzę Ci wesołych świąt!
Nie myśl sobie, że to bajka,
Życzę Ci smacznego jajka
Niech tradycja wodę leje,
Bo zajączek znów szaleje!

...
4,94
autor: nieznany

Niech Ci słonko ciepło ...

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje Urodzinki!

...
4,87
autor: nieznany

Komu nieba były wrogiemzrobiły go pe...

Komu nieba były wrogiem
zrobiły go pedagogiem.
Ja się jednak z tym nie zgadzam,
swoje zdanie wypowiadam
Chlubą jest i wyróżnieniem,
byc - nauczycielem !

...
4,93
autor: nieznany

Niechaj dziadzio z babciunią ...

Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją,
póki komar i mucha morza nie wypiją.
A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,
niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe