Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Święta, Święta i po Świętach, nikt już... - najlepsze życzenia

Najlepsze Święta, Święta i po Świętach, nikt już... - najlepsze życzenia

ocena: 4,80, wyświetlono: 8203

Święta, Święta i po Świętach,
nikt już o nich nie pamięta,
bo Sylwester już za pasem,
bawmy ostro się w tym czasie.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życzę Ci najszybszej ...

Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.

...
4,92
autor: nieznany

Zdziwisz się kto? Zdziwisz ...

Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak?
A pozdrowienia lecą jak ptak.
Pomyślisz sobie - to niemożliwe!
A my Ci ręczymy, że jednak prawdziwe.
Nasze uśmiechy skrzydła dostały,
I w ............ (miasto) już zawitały.
Uściski wsiadły do samolotu

4,90
autor: nieznany

Misiu kochany życzę ...

Misiu kochany życzę Ci 1OO% pewności, więcej stanowczości,
ruchu pewnego, głosu mocnego,
spojrzenia boskiego, torsu dużego,
serducha ciepłego....
by to wszystko przetrwało do później starości.
Kochaj mnie złotko, czule i słodko!!! twoja...

...
4,91
autor: nieznany

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych...

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliż...

4,60
autor:

Siedzę dziś na piaskuwśród innyc...

Siedzę dziś na piasku
wśród innych golasków
ściskam Cię z oddali,
bo mnie słońce pali.

...
4,83
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe