Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,91, wyświetlono: 6797
Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowych
Życzy...
Zdrowia, szczęścia,
pomyślności i dużo miłości.
Mało zazdrości, zmartwień
i złości.
Dużo pieniędzy, marzeń, radości.
Więcej szaleństwa, uśmiechu i gości!
życzy...
Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii
Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz...
miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!
Życie nie jest ani bajką.
Ani przelotnym uśmiechem.
To, co teraz ty uczynisz.
W przyszłości odezwie się echem.
Życzenia na Walentynki.