Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Z tęsknoty
  4. Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

Najlepsze Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

ocena: 4,94, wyświetlono: 5101

Coraz smutniej mi bez Ciebie,
coraz gorzej jest mi żyć,
moje serce pragnie Ciebie,
pragnie ciągle z Tobą być,
być przy Tobie bardzo blisko Kochać
i Całować Cię chcę
byś był tu przy mnie
bo tęsknota zniszczy mnie!
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z racji Dnia Studenta ...

Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia,
pełnego szkła, sutozastawionego stołu,
zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu,
dużowolnego czasu oraz samych piątek!

...
4,99
autor: nieznany

Może inna da Ci wszystkoabyś tylko...

Może inna da Ci wszystko
abyś tylko dla niej żył,
ja Ci daję fotografię
abyś myślą przy mnie był.

...
4,91
autor: nieznany

We wszystkich mowach i w języku duszy...

We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - Kocham Ciebie!

...
4,83
autor: J.I. Kraszewski

Kiedy w życiu ciężko ...

Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.

...
4,94
autor: nieznany

Mężczyźni wg przedziału ...

Mężczyźni wg przedziału wiekowego:
20-letni mężczyzna to KELNER-rozleje zanim doniesie
30-letni to DRWAL rąbie co popadnie
40-letni to WIRTUOZ długo stroi, krótko gra
50-letni to METEOROLOG z przodu opad z tyłu wiatr...

4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe