Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Z tęsknoty
  4. Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

Najlepsze Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

ocena: 4,94, wyświetlono: 5089

Coraz smutniej mi bez Ciebie,
coraz gorzej jest mi żyć,
moje serce pragnie Ciebie,
pragnie ciągle z Tobą być,
być przy Tobie bardzo blisko Kochać
i Całować Cię chcę
byś był tu przy mnie
bo tęsknota zniszczy mnie!
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ile w w Brawo o Feel ...

Ile w w Brawo o Feel plotek,
ile fanek Tokio Hotel,
ile złotych myśli Dody,
ile ciuchów wyszło z mody...
tyle we mnie dobrych chęci
żeby z Tobą zacząć kręcić.

...
4,84
autor: nieznany

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

...
4,90
autor: nieznany

Za tych, którzy nie ...

Za tych, którzy nie mogą.
 

...
4,96
autor: nieznany

Byłeś dla mnie kimś ...

Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym,
Byłeś tylko chłopcem fajnym,
Byłeś kimś, kogo nie znałam,
Zanim Cię nie pokochałam!...
4,88
autor: nieznany

Niech dobry los się ...

Niech dobry los się kłania w pas...
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem
Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe