Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,94, wyświetlono: 5101
Coraz smutniej mi bez Ciebie,
coraz gorzej jest mi żyć,
moje serce pragnie Ciebie,
pragnie ciągle z Tobą być,
być przy Tobie bardzo blisko Kochać
i Całować Cię chcę
byś był tu przy mnie
bo tęsknota zniszczy mnie!
Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia,
pełnego szkła, sutozastawionego stołu,
zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu,
dużowolnego czasu oraz samych piątek!
Może inna da Ci wszystko
abyś tylko dla niej żył,
ja Ci daję fotografię
abyś myślą przy mnie był.
We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - Kocham Ciebie!
Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.
Mężczyźni wg przedziału wiekowego:
20-letni mężczyzna to KELNER-rozleje zanim doniesie
30-letni to DRWAL rąbie co popadnie
40-letni to WIRTUOZ długo stroi, krótko gra
50-letni to METEOROLOG z przodu opad z tyłu wiatr...
Życzenia na Walentynki.