Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Z tęsknoty
  4. Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

Najlepsze Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

ocena: 4,94, wyświetlono: 5094

Coraz smutniej mi bez Ciebie,
coraz gorzej jest mi żyć,
moje serce pragnie Ciebie,
pragnie ciągle z Tobą być,
być przy Tobie bardzo blisko Kochać
i Całować Cię chcę
byś był tu przy mnie
bo tęsknota zniszczy mnie!
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ich schenke dir ein ...

Ich schenke dir ein Osterei.
Bewahre es, sonst geht´s entzwei.

...
4,91
autor: nieznany

Na plaże przybyłam,ciałko opali...

Na plaże przybyłam,
ciałko opaliłam
W morzu się pluskałam
Piwko w siebie lałam
Tak sobie rymuję
Słodko leniuchuję
A Ciebie w marzeniach
Mocno całuję!

...
4,90
autor: nieznany

Skromny pierścień na dłoni,...

Skromny pierścień na dłoni,
mówi dobrze o niej,
włosy gładko ułożone,
dla mych rąk stworzone,
usta - niespokojne,
gdy moich czuje dotyk.
Kobieta - najsilniejszy narkotyk.

...
4,87
autor: Marcin

Mile spędzonych Świąt ...

Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych,
Smacznego jajka i wesołej zabawy
W lany poniedziałek
życzy ...

...
4,88
autor: nieznany

Urodziny dzień radosny,Pełen kwiat...

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,

4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe