Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Z tęsknoty
  4. Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

Najlepsze Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz gorzej... - najlepsze życzenia

ocena: 4,94, wyświetlono: 5098

Coraz smutniej mi bez Ciebie,
coraz gorzej jest mi żyć,
moje serce pragnie Ciebie,
pragnie ciągle z Tobą być,
być przy Tobie bardzo blisko Kochać
i Całować Cię chcę
byś był tu przy mnie
bo tęsknota zniszczy mnie!
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ich will zum frohen Osterfest...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füßen.

4,91
autor:

Byśmy zawsze były górą ...

Byśmy zawsze były górą
I jeździły dobrą furą
Byśmy miały kasy w bród
Przekroczyły sławy próg
By faceci przy nas mdleli
Nosić nas na rękach chcieli
By nam dali coś w prezencie,
gdy dzień 8 marca będzie!!

...
4,93
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Miłość jest bajkąsen jest ...

Miłość jest bajką
sen jest marzeniem
zdjęcie pamiątką
a Ja wspomnieniem.

...
4,88
autor: nieznany

Gdy Nowy Rok cyfrę zmieniawszyscy, wszys...

Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia
wszyscy, wszystkim ślą życzenia,
przy tej pięknej sposobności
życzę Wam zdrowia, szczęścia i radości!

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe