Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,94, wyświetlono: 5089
Coraz smutniej mi bez Ciebie,
coraz gorzej jest mi żyć,
moje serce pragnie Ciebie,
pragnie ciągle z Tobą być,
być przy Tobie bardzo blisko Kochać
i Całować Cię chcę
byś był tu przy mnie
bo tęsknota zniszczy mnie!
Ile w w Brawo o Feel plotek,
ile fanek Tokio Hotel,
ile złotych myśli Dody,
ile ciuchów wyszło z mody...
tyle we mnie dobrych chęci
żeby z Tobą zacząć kręcić.
Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.
Niech dobry los się kłania w pas...
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem
Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.
Życzenia na Walentynki.