Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,98, wyświetlono: 6654
Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
To wasza rocznica.
Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa.
Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów.
To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.
W Dniu Twoich Imienin pragnę przesłać Ci życzenia
Więc Przyjmij je ode mnie choć za murów więzienia.
Życzę Ci dużo zdrowia,niech Ci serce blaskiem świeci
Niech z twarzy zniknie smutek a radość niech serce wznieci.
By miłość i dobroć Twoja,płonęła blaskiem jak znicze
Z całego serca tego wszystkiego Tobie życzę.
Kiedy jesteś tak daleko,
a ja tak bardzo tęsknie...
Patrzę na niebo
i od razu jest mi lepiej,
bo... jesteś całym moim światem.
I wish you a Merry Christmas
but I hope that you too
because I love you more than life
I wish you enough.
Dzisiaj jest Twoja Komunia Świeta , każdy z nas dobrze ten moment pamięta , bo jest to chwila wielka , uroczysta , pełna radości , przepiękna i czysta.
...
Życzenia na Walentynki.