Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,88, wyświetlono: 6400
Kiedy jesteś tak daleko,
a ja tak bardzo tęsknie...
Patrzę na niebo
i od razu jest mi lepiej,
bo... jesteś całym moim światem.
Zawsze zielonego światła, ćwierkającego ptaka za oknem, słońca mimo wielu przysłaniających go chmur, optymizmu...
...
Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane...
Po prostu życzenia szczęścia
w każdej życia dziedzinie,
niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący,
niech nigdy przenigdy nie minie.
Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada:
Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodzi.
Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu?
Bo ma piersi bez mleka,
ptaszka bez skrzydełek,
jajka bez skorupek
i worek bez pieniędzy
dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za maź,
bo zrozumiało ze dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu!
Każdy gwiazdkę ma na niebie.
Dla każdego gwiazdka lśni.
Ja wybrałam właśnie Ciebie,
moją gwiazdką jesteś ty!
Życzenia na Walentynki.