Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,88, wyświetlono: 6410
Kiedy jesteś tak daleko,
a ja tak bardzo tęsknie...
Patrzę na niebo
i od razu jest mi lepiej,
bo... jesteś całym moim światem.
...Przygotuję Ci serce dziecinne, takie małe, tak ciche i słabe, a Ty wlejesz w nie siły swe dziwne, kiedy wstąpisz w me SRCE NIEWINNE ... W uroczystym dni Pierwszej komunii Św. Błogosławieństwa Bożego życzy ...
...
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
Życzę Ci aby każdego dnia
potkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię
w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe,
powszednie rzeczy i wydarzenia:
taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół
żeby Jezusek u was zagościł!
Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.
Życzenia na Walentynki.