Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Nikogo tak bardzo nie kochałam choć mogłam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nikogo tak bardzo nie kochałam choć mogłam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,78, wyświetlono: 3257

Nikogo tak bardzo nie kochałam
choć mogłam kochać nie raz.
Nikomu serca nie dałam,
choć miałam wiele szans.
Jednego tylko kocham,
tym jednym jesteś TY,
o Tobie tylko marze,
Ty wkradasz się we sny.
A kiedy Cię spotykam
serce zaczyna mi bić,
bo kocham jedynie Ciebie
i tylko z Tobą chcę żyć!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Miś polarny potrzebuje ...

Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
Miś brunatny ciepła i miodu.
Miś marzyciel gwiazd na niebie.
A ja MISIU potrzebuje CIEBIE!

...
4,97
autor: nieznany

Chociaż sztuczną szczękę ...

Chociaż sztuczną szczękę nosisz, to o lanie aż się prosisz :)

...
4,89
autor: nieznany

No śmiało...rozepnij...włóż rękę ...

No śmiało...
rozepnij...włóż rękę do środka...nie boj się...
obejmij go dłonią...zbadaj jego kształt...no wyciągnij ten telefon z kieszeni i napisz mi coś :)

...
4,85
autor: nieznany

Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje...

Dywan na dole, wódka na stole.
Dziś się bawimy, bo Twoje
urodziny obchodzimy.
Dziś prezenty wręczymy,
ładny wierszyk ułożymy,
byś się śmiała i dobry humor miała.
Dużo miłości a mało złości i
dom zawsze pełen dobrych gości.
Tego Ci dziś życzę i
sto lat krzyczę.
Serdeczne życzenia urodz...

4,58
autor:

Miłość jest bajkąsen jest ...

Miłość jest bajką
sen jest marzeniem
zdjęcie pamiątką
a Ja wspomnieniem.

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe