Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Długo się już znamy, Lecz Ty o tym... - najlepsze życzenia

Najlepsze Długo się już znamy, Lecz Ty o tym... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 11419

Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji świąt Wielkanocnych...

Z okazji świąt Wielkanocnych
życzę wszystkiego tego,
co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły
kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.

...
4,82
autor:

Jesteś dla mnie całym ...

Jesteś dla mnie całym światem
misiem, domem, słońcem, kwiatem.
Chce byś patrzył w moje oczy
w świetle dnia, jak również w nocy!
Chce by MIŁO©Ć żyła w nas
całe życie, cały czas!

...
5,00
autor: nieznany

Urodzinki, urodzinki, ...

Urodzinki, urodzinki,
wszyscy robią słodkie minki
żyj nam długo i szczęśliwie,
pomyśl czasem o mnie mile.

...
4,84
autor: nieznany

Gdyby marzenia rosły ...

Gdyby marzenia rosły w ogrodach,
a mamy były kwiatami
Ty mamo byłabyś kwiatem
z ogrodu moich marzeń...

...
4,90
autor: nieznany

Na wszystkie dni Nowego ...

Na wszystkie dni Nowego Roku
Życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku
Obyś jednym krokiem mijał przeszkody
Byś czół się silny i wiecznie młody.

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe