Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 6357
Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.
Niech się weseli święty,
Bo bliski jest zwycięstwa,
Niech się raduje grzesznik,
Bo dane jest mu przebaczenie.
Niech powróci do życia poganin,
Bo do życia jest powołany.
W małym Świętym Dziecku
Bóg daje nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje na...
Każda pewnie więcej Ci może dać,
lub będzie chciała tylko brać,
a ja Ci dałam coś najcenniejszego,
coś co można oddać tylko najdroższemu,
Coś co dużo nie kosztuje,
ale każdy to szanuje.
Ja to właśnie daje Tobie,
Bo zależy mi na Tobie,
wiec serduszko w podarunku
bo CIĘ KOCHAM mój skarbulku!
Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so viel Erfolg, wie man braucht, um zufrieden zu sein, und nur so viel Stress, wie Ihr vertragt, um gesund zu bleiben, mit so wenig Ärger wie möglich und so vie...
Chciałbym wznieść toast za wszystkich idealistów, który myślą, że ponieważ róża pachnie lepiej, to na zupę też nadaje się bardziej niż kapusta!
Życzenia na Walentynki.