Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłosne
  4. Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 8083

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Piękne są konwalie, ...

Piękne są konwalie,
kiedy rozkwitają
Piękniejsze twe usta,
gdy się uśmiechają.

...
4,92
autor: Anetka

Ich wünsche Euch ein ...

Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so viel Erfolg, wi...

4,90
autor: nieznany

Jak tam moja rybka mała...

Jak tam moja rybka mała?

Czy już dzisiaj się wyspała?

Czy swe oczka otworzyła

i usta uśmiechem spowiła?

...
4,92
autor: nieznany

W dniu Twych urodzinkażdy szczę...

W dniu Twych urodzin
każdy szczęścia Ci życzy.
Korzystając z tej sposobności,
życzę Ci szczęścia i pomyślności,
by to, o czym marzysz się spełniło,
a to, co kochasz przy Tobie było.

...
4,84
autor: nieznany

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych...

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałej oferty pracy i indeksu ze średnią 6,0;)

...
4,87
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe