Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłosne
  4. Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 8093

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Znasz bajkę o 5 misiach?1.Rozbierz misie...

Znasz bajkę o 5 misiach?
1.Rozbierz misie
2.Połóż misie
3.Oddaj misie
4.Ubierz misie
5.Wynoś misie

...
4,89
autor: nieznany

I wish you a Merry Christmasbut I hop...

I wish you a Merry Christmas
but I hope that you too
because I love you more than life
I wish you enough.

...
4,97
autor: nieznany

Nie dlatego, że Cię ...

Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!

...
4,92
autor: nieznany

Kiedy w życiu ciężko ...

Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.

...
4,94
autor: nieznany

Dzisiaj jest Twoja Komunia ...

Dzisiaj jest Twoja Komunia Świeta , każdy z nas dobrze ten moment pamięta , bo jest to chwila wielka , uroczysta , pełna radości , przepiękna i czysta.

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe