Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłosne
  4. Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 8089

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Mała Kruszynko! Z okazji ...

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

...
4,95
autor: nieznany

Dzień doberek na rondelek ...

Dzień doberek na rondelek
czy już wstał mój kartofelek?
Humor mam dziś beznadziejny
ktoś mi z rana jest potrzebny!

...
4,96
autor: nieznany

Aby serduszko Twoje ...

Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny..

...
4,92
autor: nieznany

W poniedziałek rano zajączek zalany....

W poniedziałek rano zajączek zalany.
Kury z nim tańcują, jajka mu malują.
Kogut wciąga kreskę, podkręca imprezkę.
Cała sala się buja, DJ gra ALLELUJA!

...
4,87
autor:

W dniu tak pięknymi ...

W dniu tak pięknymi wspaniałym,
życzę Tobie sercem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności.
To czego pragniesz, by się spełniło
a to co kochasz Twoim było....
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe