Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłosne
  4. Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 8087

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kwiat jest symbolemmiłość pragn...

Kwiat jest symbolem
miłość pragnieniem
los przeznaczeniem
a zdjęcie wspomnieniem
 

...
4,88
autor: nieznany

Każdej synowej życzę ...

Każdej synowej życzę takiej teściowej jak Ty. Wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta.

...
4,93
autor: nieznany

Niech gwiazdy jasno ...

Niech gwiazdy jasno Ci świecą,
Niech życie wolno lecz wesoło Ci leci,
Niech zdrowie trzyma Cię na wieki!...
4,95
autor: nieznany

Najukochańsza Mamo Moja!Całuję Twoje...

Najukochańsza Mamo Moja!
Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie
takim jakim jestem.
Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją
przyjaciółką.
Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same
radości, szczęście i zadowolenie.
Będę się starał pomó...

4,91
autor: nieznany

Kiedy nie ma Ciebie,Smutno płyni...

Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,

4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe