Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłosne
  4. Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 8085

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu Twojego święta,chciałem Ci po...

W dniu Twojego święta,
chciałem Ci powiedzieć,
że jesteś dla mnie
najdroższa pod niebem!...
4,83
autor: nieznany

Kochajcie się, ale nie ...

Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem, cieszcie się,ale pozw&oac...

4,89
autor: nieznany

Miłość jest bajkąsen jest ...

Miłość jest bajką
sen jest marzeniem
zdjęcie pamiątką
a Ja wspomnieniem.

...
4,88
autor: nieznany

...Przygotuję Ci serce ...

...Przygotuję Ci serce dziecinne, takie małe, tak ciche i słabe, a Ty wlejesz w nie siły swe dziwne, kiedy wstąpisz w me SRCE NIEWINNE ... W uroczystym dni Pierwszej komunii Św. Błogosławieństwa Bożego życzy ...

...
4,93
autor: nieznany

Skromny pierścień na dłoni,...

Skromny pierścień na dłoni,
mówi dobrze o niej,
włosy gładko ułożone,
dla mych rąk stworzone,
usta - niespokojne,
gdy moich czuje dotyk.
Kobieta - najsilniejszy narkotyk.

...
4,87
autor: Marcin
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe