Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miś polarny potrzebuje zimna i lodu. Miś... - najlepsze życzenia

Najlepsze Miś polarny potrzebuje zimna i lodu. Miś... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 21000

Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
Miś brunatny ciepła i miodu.
Miś marzyciel gwiazd na niebie.
A ja MISIU potrzebuje CIEBIE!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życzę Ci abyś odnalazła: ...

Życzę Ci abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.

...
4,87
autor: nieznany

Dziadziuś, Dziadziuś ...

Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebieskich,
gdy wrócimy do domu na obiad,
Twoją szyję rękami obejmę.

...
4,98
autor: nieznany

Czuję się dobrze w Twoim ...

Czuję się dobrze w Twoim towarzystwie,
Przyjmij, więc życzenia z walentynkowym uściskiem....
4,84
autor: nieznany

Kochana Babciu w dniu ...

Kochana Babciu w dniu Twojego święta
życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności
uśmiechu na co dzień i optymizmu.

...
4,91
autor: nieznany

Wszystkim Klientom, ...

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamyżyczenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia orazPomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe