Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miś polarny potrzebuje zimna i lodu. Miś... - najlepsze życzenia

Najlepsze Miś polarny potrzebuje zimna i lodu. Miś... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 20998

Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
Miś brunatny ciepła i miodu.
Miś marzyciel gwiazd na niebie.
A ja MISIU potrzebuje CIEBIE!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dziś juz czytam i piszę ...

Dziś juz czytam i piszę
i rachuję gładko...
Jakże ja Ci za wszystko
podziękuję Tato.
To Ci obiecuję:
czy w domu, czy w szkole,
zawsze i wszędzie
dziecko Twe Tatusiu grzeczne
i skromne będzie....
4,78
autor: nieznany

18-sty wybił roczek,w doros...

18-sty wybił roczek,
w dorosłe życie zrobiłeś kroczek,
niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja
i to co złe, niech Cię omija.
Wszystko co pragniesz, by Twoje było
i o czym marzysz, by się spełniło.
 <...

4,92
autor: nieznany

Nowej obywatelce świata ...

Nowej obywatelce świata niech życie z róż się uplata.

...
4,88
autor: nieznany

Jak ptak śpiewający ...

Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, którego słońce opromienia,
tak ja ślę ci najlepsze życzenia

...
4,89
autor: nieznany

Kiedy nie ma Ciebie,Smutno płyni...

Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,
Nie ma Twoich słów,
Tylko są marzenia.
Kiedy ujrzę Cię znó...

4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe