Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,92, wyświetlono: 6665
Powiedz dlaczego płaczesz,
dlaczego smucisz się,
niedługo Cię zobaczę
bo przecież Kocham Cię.
Zostańmy wtedy razem,
na wieki jeśli chcesz,
ja przecież o tym marzę
Ty o tym dobrze wiesz!
Tak bardzo tęsknię za Tobą...
Tak bardzo smutno mi jest... ;(
Im więcej o Tobie myślę...
Tym więcej płynie łez...
Nie wiem co już ze sobą robić mam...
Nie mam ochoty nawet na łzy...
Tak w smutku tyle czasu trwam...
Tak mi ponuro mijają bez Ciebie dni...
Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem, cie...
Nie znajdziesz na tym zdjęciu
Piękna ani słońca
Ale znajdziesz serce
Które kocha cię bez końca...
Boże, choć Cię nie pojmuje,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.
Żadne słowa nie oddadzą tego,
kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia.
Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle,
ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię Babciu.
Życzenia na Walentynki.