Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 3696

Cześć Kochanie jak tam spanie?
Czas najwyższy na wstawanie!
Co zjesz dzisiaj na śniadanie?
A może masz ochotkę na miłości uprawianie?
Bo ja tu czekam na łóżka polanie


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

No śmiało...rozepnij...włóż rękę ...

No śmiało...
rozepnij...włóż rękę do środka...nie boj się...
obejmij go dłonią...zbadaj jego kształt...no wyciągnij ten telefon z kieszeni i napisz mi coś :)

...
4,85
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,...

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

...
4,86
autor:

Niech Twe życie słodko płynie...

Niech Twe życie słodko płynie
jak Wiślane fale,
niech Ci zawszę obce będą
smutki, łzy i żale.

...
4,68
autor:

Serdeczne życzonka, ...

Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka,
humorku dobrego, życia kolorowego
oraz wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń
życzy......
4,91
autor: nieznany

Dobry wieczór Państwu ale nie każdemu tylko Pannie młodej i Panu młodemu...

Dobry wieczór Państwu
ale nie każdemu
tylko Pannie młodej
i Panu młodemu

Na samym początku
śpiewania mojego
życzę parze młodej
szczęścia największego

Przepraszam Was goście
proszę się nie gniewać
bo ja teraz będę
do wianeczka śpiewać

4,51
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe