Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 3698

Cześć Kochanie jak tam spanie?
Czas najwyższy na wstawanie!
Co zjesz dzisiaj na śniadanie?
A może masz ochotkę na miłości uprawianie?
Bo ja tu czekam na łóżka polanie


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Przyjdź o Jezu proszę ...

Przyjdź o Jezu proszę Cię,
Niech Twym dzieckiem stanę się.
Broń od złego duszę mą,
Niech na wieki będzie Twą.

...
4,94
autor: nieznany

Chciałbym wznieść toast ...

Chciałbym wznieść toast za wszystkich idealistów, który myślą, że ponieważ róża pachnie lepiej, to na zupę też nadaje się bardziej niż kapusta!
 

...
4,84
autor: nieznany

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych...

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób
szczerze życzy …

...
4,60
autor:

Przyjmij, Kochana Babciu,z serca...

Przyjmij, Kochana Babciu,
z serca płynące życzenia:
dobrego zdrowia, dużo optymizmu
i spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,87
autor: nieznany

Kocham Twe serce ...

Kocham Twe serce
Kocham Twe oczy
Kocham Cię całego bo jesteś
Uroczy.....!!!...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe