Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 3692

Cześć Kochanie jak tam spanie?
Czas najwyższy na wstawanie!
Co zjesz dzisiaj na śniadanie?
A może masz ochotkę na miłości uprawianie?
Bo ja tu czekam na łóżka polanie


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wiem źle zrobiłem, Wiem że zb...

Wiem źle zrobiłem,
Wiem że zbłądziłem,
Przez moją głupotę omal Cię nie straciłem,
Wiem że Cię to zabolało,
Nie zabrzmiało jak brzmieć miało,
Za wszystkie moje głupie słowa,
Niech w przyszłości Bóg mnie przed tym uchowa,
Bardzo Cię Przepraszam Kotku,
źle ...

4,93
autor: nieznany

Chcę tylko jednego: żyć ...

Chcę tylko jednego:
żyć na tyle długo, by odwdzięczyć się jakoś
za Twą niezasłużoną i przeogromną wielkoduszność....
4,84
autor: nieznany

Niech cię Pan błogosławi i strzeże....

Niech cię Pan błogosławi i strzeże.
Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie oblicze swoje
i niech cię obdarzy pokojem
Radosnych Świąt w gronie rodzinnym życzy...

...
4,56
autor:

No śmiało...rozepnij...włóż rękę ...

No śmiało...
rozepnij...włóż rękę do środka...nie boj się...
obejmij go dłonią...zbadaj jego kształt...no wyciągnij ten telefon z kieszeni i napisz mi coś :)

...
4,85
autor: nieznany

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸b...

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥

______(¯`v´¯)
_______(¯`(●)´&m...

4,47
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe