Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na powitanie przesyłam całusów kilka Delikatnych... - najlepsze życzenia

Najlepsze Na powitanie przesyłam całusów kilka Delikatnych... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 3899

Na powitanie przesyłam całusów kilka
Delikatnych jak muśnięcie motylka
Myślę, że jak je poczujesz
To mi się zrewanżujesz.
 


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zawsze zielonego światła, ...

Zawsze zielonego światła, ćwierkającego ptaka za oknem, słońca mimo wielu przysłaniających go chmur, optymizmu...

...
4,91
autor: nieznany

Za Twe Dziadku, dobre ...

Za Twe Dziadku, dobre czyny
zdrowia szczęścia, siły, chwały
dzisiaj Ci na imieniny
szczerze życzy wnuczek mały!

...
4,92
autor: nieznany

Życzę Ci wszystkiego...

Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich
najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy

...
4,83
autor: Kronos

Marzeń o które warto ...

Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowych
Życzy...

...
4,91
autor: nieznany

Życie to wielki skarb ...

Życie to wielki skarb
Dar istnienia
Gdy jest Ci źle, nie martw się
Od czego są marzenia
Życie ma smutku chwile
Pełne cierpienia
Szkoda na nie łez, nie smuć się
Odrzuć złe wspomnienia
Życie niesie każdemu miłość
Bliskości pragnienia
Spójrz przed siebie i uśmiechnij się
Najważniejsza jest nadzieja!

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe