Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 5,04, wyświetlono: 7325
Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.
Jesteś dla mnie całym światem
misiem, domem, słońcem, kwiatem.
Chce byś patrzył w moje oczy
w świetle dnia, jak również w nocy!
Chce by MIŁO©Ć żyła w nas
całe życie, cały czas!
No śmiało...
rozepnij...włóż rękę do środka...nie boj się...
obejmij go dłonią...zbadaj jego kształt...no wyciągnij ten telefon z kieszeni i napisz mi coś :)
Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
W tak ważnym dn...
Beautiful eyes, beautiful face,
I'm shy to talk to you.
You're the eagle I must watch
No matter what I do.
You're the beauty, wild and free,
The mistress of my eyes,
Rolling through exultant air,
Alone in pristine skies.
I would take you for my own
Could I but have your wings,
Could I but go where night begins
And frozen sunl...
Życzenia na Walentynki.