Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Chociaż jestem w innym gronie... myśl o Tobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Chociaż jestem w innym gronie... myśl o Tobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 3771

Chociaż jestem w innym gronie...
myśl o Tobie ciągle płonie...
Pozdrowienia ślę z oddali...
Byśmy wkrótce się spotkali...



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wesołych świąt Bożego ...

Wesołych świąt Bożego Narodzenia
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół
żeby Jezusek u was zagościł!

...
4,91
autor: nieznany

Dziś święto obchodzi ...

Dziś święto obchodzi Najdroższy Tata,
niech los mu z kwiatów życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

...
4,81
autor: nieznany

18-sty wybił roczek,w doros...

18-sty wybił roczek,
w dorosłe życie zrobiłeś kroczek,
niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja
i to co złe, niech Cię omija.
Wszystko co pragniesz, by Twoje było
i o czym marzysz, by się spełniło.
 

...
4,92
autor: nieznany

Pokój zamieszka, kiedy ...

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie?
W adwentowej refleksji,
W skupieniu przy konfesjonale,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Do gorącego i otwartego serca,
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
Byśmy ...

4,89
autor: nieznany

W Nowym Roku, tuż po ...

W Nowym Roku, tuż po balu
oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
proś niebiosa, by Ci dały,
dużo seksu i gorzały.
Do Siego Roku!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe