Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,94, wyświetlono: 9746
Chciałabym powiedzieć Ci co czuję
Po tym wszystkim co stało się...
Ale żadne słowa nie są w stanie
wyrazić tego co mam w sercu na dnie..
Żałuję, że tak się stało...
Naprawdę nie chciałam!
Uwierz mi!
Wszystko wyszło nie tak...
A miało tak pięknie być
Za bardzo żyłam marzeniami
Obudziłam się teraz z nich
Rzeczywistość jest taka jaka jest
Lecz ja na nią zgodziłam się
Pomimo, że tak bardzo chciałam...
Tak pragnęłam spróbować z Tobą być
To poszłam całkiem w inną stronę
Raniąc po raz kolejny Cię
Nie wiem czemu tak postąpiłam
Najłatwiej powiedzieć tak mi jest...
A może po prostu bałam się?
Dziś znów masz do mnie dystans
Ale czy można dziwić Ci się?
Tym razem także zawiodłam.
Nawet nie przepraszam...
Po co bardziej ośmieszać się...
Tagi:
nowy
Dzień doberek na rondelek
czy już wstał mój kartofelek?
Humor mam dziś beznadziejny
ktoś mi z rana jest potrzebny!
Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.
Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.
Dużo wzlotów i szaleństw,
Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół,
Cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi.
Wytrw...
Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!
Pogody ducha, zdrowia i radości
oraz wszelkiego dobra
z okazji Świąt Wielkanocnych
życzą...
Życzenia na Walentynki.