Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Przepraszam ze Cię zraniłem, Że przy Tobie nie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Przepraszam ze Cię zraniłem, Że przy Tobie nie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 5992

Przepraszam ze Cię zraniłem,
Że przy Tobie nie byłem,
Kiedy byłaś smutna,
Kiedy nie chciałaś doczekać jutra,
Kiedy byliśmy „My”
A ty czułaś, że jestem na Ciebie zły.
Za to i inne rzeczy przeprosić Cię chce
Ale to już koniec i nie będzie mnie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Przed Tobą droga daleka,Przed tobą ...

Przed Tobą droga daleka,
Przed tobą sam życia kwiat
Bądź przez wszystkich kochana
Nigdy nie zaznaj goryczy
Tego Ci same serce życzy.

...
4,95
autor: Kondziu

Tam pod ziemią...

Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą
chwała górnikom dzielnym wytrwałym.

...
4,86
autor:

Wiele bym Ci życzyć ...

Wiele bym Ci życzyć chciała,
ale jestem bardzo mała
dam buziaczka szczerze za to,
zamiast życzeń - przyjmij to, Tato!

...
4,89
autor: nieznany

Było piękno było miło, Lecz...

Było piękno było miło,
Lecz nas wojsko rozłączyło.
Do jednostki przyjechałem,
A o Tobie wciąż myślałem.
...
4,90
autor: nieznany

Ich will zum frohen Osterfest...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füß...

4,91
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe