Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 9975
Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziłam bardzo Cie.
O niczym wtedy nie wiedziałeś,
Bo za bardzo mnie kochałeś.
Ukrywałam to przed Tobą,
Byśmy byli nadal ze sobą.
Jak mysz pod miotłą-cicho siedziałam,
Że mnie zostawisz-tego się bałam.
Teraz też się boję tego,
Bo zrobiłam coś bardzo złego.
Nie musisz nade mną litować się,
Ale wiedz-nadal Kocham Cię.
Przepraszam za to co zrobiłam,
Serce bardzo Twe zraniłam...
Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych,
Smacznego jajka i wesołej zabawy
W lany poniedziałek
życzy ...
Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
L...
Teściowa, Teściowa, Teściowa.
Gdy na nią patrzę boli mnie nie tylko głowa :)
Słońce już wstało...
i czeka na Ciebie...
nie może Cię obudzić więc ja próbuje...
Kochana Moja …. wstań już...
bo tęsknie za Tobą...
Życzenia na Walentynki.