Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 9972
Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziłam bardzo Cie.
O niczym wtedy nie wiedziałeś,
Bo za bardzo mnie kochałeś.
Ukrywałam to przed Tobą,
Byśmy byli nadal ze sobą.
Jak mysz pod miotłą-cicho siedziałam,
Że mnie zostawisz-tego się bałam.
Teraz też się boję tego,
Bo zrobiłam coś bardzo złego.
Nie musisz nade mną litować się,
Ale wiedz-nadal Kocham Cię.
Przepraszam za to co zrobiłam,
Serce bardzo Twe zraniłam...
Ile piasku na pustyni,
Ile gwiazd na niebie,
Tyle ja pozdrowień
Przesyłam dla Ciebie!
Zawsze Dziadziuś o wnuki
troszczy się, pamięta...
Toż Mu szczęścia i zdrowia
dziś życzą wnuczęta...
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie.
a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła ...
Uśmiechem zapalam Ci gwiazdy, by noc nie była zbyt ciemna. Szeptem maluję niebo, by Twoje sny były kolorowe...
dziękuje za mile spędzony wieczór i czekam na kolejny, wiem że nie powinnam tego pisać ale cóż najwyraźniej ja też jestem trochę dziwna. Dobranoc.
Życzenia na Walentynki.