Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Żyj w szczęściu i radości, nie znaj smutku... - najlepsze życzenia

Najlepsze Żyj w szczęściu i radości, nie znaj smutku... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 6666

Żyj w szczęściu i radości,
nie znaj smutku i przykrości.
Niechaj wszelkie zło cię mija,
niech ci dobro w życiu sprzyja!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Szczęśliwej podróży ...

Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy!
Niech dobry los się kłania w pas ...
Sto lat, sto lat jeszcze raz!

...
4,92
autor: nieznany

Mamo -Ty mnie życia ...

Mamo -Ty mnie życia uczyłaś,
wszystko co miałaś mi poświęciłaś,
nikt nie ofiaruje mi nigdy więcej,
dziś Ci więc daje serce w podzięce!
Twoja kochana (imię)!

...
4,94
autor: nieznany

Jeśli czujesz sie czasem ...

Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!

...
4,82
autor: nieznany

W dniu tak pięknymi ...

W dniu tak pięknymi wspaniałym,
życzę Tobie sercem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności.
To czego pragniesz, by się spełniło
a to co kochasz Twoim było....
4,91
autor: nieznany

Tatusiowi DrogiemuZawsze uśmie...

Tatusiowi Drogiemu
Zawsze uśmiechniętemu
Dużo życzymy radości
I dni pełnych miłości
Szczęściem wypełnionych chwil
A do pracy...
...dużo sił!

...
4,97
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe