Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 2672

Wszystkim życzę uśmiechu:
Niech od stycznia po grudzień,
Przez dwanaście miesięcy
uśmiechają się ludzie.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W polu stoi krzyżyk ...

W polu stoi krzyżyk mały,
Pod nim mała jest mogiła.
To jest miejsce dla żołnierza,
Gdyby panna go zdradziła.

...
4,96
autor: nieznany

W Dniu Twojego Święta ...

W Dniu Twojego Święta dużo zdrówka i miłości,
Moc uśmiechu i słodkości,
Mało smutku oraz łez,
Pełni szczęścia,
Jeśli chcesz...!!!!

...
4,89
autor: nieznany

Dwa serduszka się spotkałyI wnet ...

Dwa serduszka się spotkały
I wnet się pokochały,
Razem mocniej zabiły,
Najwspanialsze chwile przeżyły,
Żyć bez siebie już nie mogą
Bez siebie są tylko połową.
Na zawsze ze sobą już będą.
 

...
4,91
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Z okazji dnia Teściowej, ...

Z okazji dnia Teściowej, pragnę życzę Ci wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym dane Ci będzie spotykać innych ludzi. Kto pielęgnuje swoje zainteresowania, znajdzie zainteresowanie u innych. Czy to nie wspaniałe - odkrywać wspólne zainteresowania?

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe