Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 2670

Wszystkim życzę uśmiechu:
Niech od stycznia po grudzień,
Przez dwanaście miesięcy
uśmiechają się ludzie.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życzę Ci wszystkiego...

Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich
najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy

...
4,83
autor: Kronos

Kochany Tato - zacznę zwycz...

Kochany Tato -
zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i wsłotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik kwiatów darować.

...
4,97
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Dziecko otrzymuje życie ...

Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.

...
4,91
autor: nieznany

Płyną zimy, jesienie ...

Płyną zimy, jesienie i wiosny...
...I mijają słoneczne lata...
I Ty rośniesz...
Będziesz wysoki i odważny
i silny będziesz jak tata...

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe