Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Życzymy wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Życzymy wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 9056

Życzymy wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego. Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata. My was lubimy, przyjaźnią dażymy i wielkiego szczęścia życzymy. Gdy w szkole przebywacie jest tak jak znacie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany

Urodziny dzień radosny,Pełen kwiat...

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczo...

4,91
autor: nieznany

I miss you terribly this day of love,...

I miss you terribly this day of love,
Miss you with a wound that stabs and aches.
I see the love around me, and it takes
So much strength simply just to move.
Soon, soon, my love, this waiting will be done.
You and I will have what w...

4,80
autor:

Birthday Bring Along ...

Birthday Bring Along A truly wonderful chance
to leave aside every care and simply enjoy.
Have An Extra - Special Birthday.

...
4,90
autor: nieznany

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe