Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,93, wyświetlono: 9877
Komu nieba były wrogiem
zrobiły go pedagogiem.
Ja się jednak z tym nie zgadzam,
swoje zdanie wypowiadam
Chlubą jest i wyróżnieniem,
byc - nauczycielem !
Z okazji imienin życzę Ci,
aby jedynymi łzami,
które pojawią się w Twoich oczach
były kryształowe łzy szczęścia,
aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
nie zakryły ciężkie chmury smutku,
aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
a szczęście, zdrowie, radość i miłość
były przeznaczeniem Twych dni.
Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem,
życie zabawą a sex podstawą.
Wódkę wypiłem, kasę przepiłem,
kac mnie jebie, a co u Ciebie?
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przezcały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósłwiele satysfakcji z własnych dokonań.
...
Życzenia na Walentynki.