Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Komu nieba były wrogiem zrobiły go... - najlepsze życzenia

Najlepsze Komu nieba były wrogiem zrobiły go... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 9877

Komu nieba były wrogiem
zrobiły go pedagogiem.
Ja się jednak z tym nie zgadzam,
swoje zdanie wypowiadam
Chlubą jest i wyróżnieniem,
byc - nauczycielem !




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji imienin życzę ...

Z okazji imienin życzę Ci,
aby jedynymi łzami,
które pojawią się w Twoich oczach
były kryształowe łzy szczęścia,
aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
nie zakryły ciężkie chmury smutku,
aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
a szczęście, zdrowie, radość i miłość
były przeznaczeniem Twych dni.

...
4,97
autor: nieznany

Wódka jest bogiem, a ...

Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem,
życie zabawą a sex podstawą.
Wódkę wypiłem, kasę przepiłem,
kac mnie jebie, a co u Ciebie?

...
4,83
autor: nieznany

Zapachu tęczy w kolorze ...

Zapachu tęczy w kolorze pajęczym
Marzeń udanych - tych zwariowanych
Spodni udartych, tylko na żarty
Czekoladek bez liku, w białym koszyku...
4,80
autor: nieznany

Niech radość i pokój ...

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przezcały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósłwiele satysfakcji z własnych dokonań.

...
4,87
autor: nieznany

Czas, jak koło szybko ...

Czas, jak koło szybko krąży,
rok za rokiem szybko mija,
z życzeniami wnuczek dąży,
niech nam tylko szczęście sprzyja....
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe