Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dzień nauczyciela
  4. Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 12210

Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za SERCE". Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w Nasze wychowanie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Nie zawsze można kochać,Nie zawsz...

Nie zawsze można kochać,
Nie zawsze ocierać łzy,
Lecz można się przyjaźnić
Po prostu jak ja i Ty.

...
4,93
autor: nieznany

Wczoraj kury tak gdakały,...

Wczoraj kury tak gdakały,
nasze jajka oszalały.
Malowały się w paseczki
i w kółeczka i wstążeczki.
Teraz wszystkie krzyczą - hura hura
wesołego Alleluja!

...
4,90
autor:

Było piękno było miło, Lecz...

Było piękno było miło,
Lecz nas wojsko rozłączyło.
Do jednostki przyjechałem,
A o Tobie wciąż myślałem.
...
4,90
autor: nieznany

Dziś masz 18 lat!Śmiało teraz...

Dziś masz 18 lat!
Śmiało teraz ruszaj w świat,
śmiało żyj i chciej najwięcej,
trzymaj szczęście swe za ręce!

...
4,84
autor: nieznany

Wielu chwil radości, ...

Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą
i powodem do dumy. Z całego serca życzy....

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe