Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,88, wyświetlono: 14497
Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze była komuś potrzebna;
...tej radości, gdy czyjaś twarz
rozjaśnia się na Twój widok,
albo gdy dostrzegasz ukochana osobę
na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia,
triumfu zrozumienia
i satysfakcji tworzenia...
...abyś znalazła szczęście,
którego szukasz.
Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.
Najdroższa Babciu!
Zawsze cierpliwa,
oddana, troskliwa,
zawsze spiesząca z pomocą,
żyj w szczęściu i zdrowiu.
Sto lat!
Babciu miła, dobrotliwa,
bądź wesoła i szczęśliwa,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.
Wszystkiego najlepszego
dla wszystkich dzieci
dla tych dużych i tych małych!!
Życzenia na Walentynki.