Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 312397

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jesteś Aniołem co zstąpił ...

Jesteś Aniołem co zstąpił z chmur,
A blaskiem słońca jest uśmiech Twój,
Czysta jak łza, prawdziwa tak,
Jesteś jak Wiosna co ożywia świat!
 

...
4,84
autor: nieznany

Wiem ile dla Ciebie ...

Wiem ile dla Ciebie znaczę jak Ci mnie brakuje jak bardzo mnie potrzebujesz.
Przykro mi że cię opuściłem z poważaniem TWÓJ ROZUM:)

...
4,84
autor: nieznany

W dniu 18 urodzin życzę ...

W dniu 18 urodzin życzę Ci tak jak nikt nie życzy, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia szczęścia i słodyczy. I życzę Ci, jak w bajce dobra wróżka by spełniło się życzenie z samego końca Twojego serduszka.

...
4,96
autor: nieznany

Dziś są Twoje urodziny ...

Dziś są Twoje urodziny ...
A Tobie tylko jedno w głowie
Więc Wszyscy wzniosą toast
I dla Ciebie zaśpiewają 100 Lat.

...
4,88
autor: nieznany

Na plaże przybyłam,ciałko opali...

Na plaże przybyłam,
ciałko opaliłam
W morzu się pluskałam
Piwko w siebie lałam
Tak sobie rymuję
Słodko leniuchuję
A Ciebie w marzeniach
Mocno całuję!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe