Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Za wszystkich abstynentów - oby się nawrócili.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Za wszystkich abstynentów - oby się nawrócili.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 4295

Za wszystkich abstynentów - oby się nawrócili.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tęskno i smutno, cicho i ciemno......

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!

...
4,85
autor: Basia

Ile w ulu pszczół robotnic,ile pocią...

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzy ...

...
4,98
autor: nieznany

Gdy zajdzie słońce naszej ...

Gdy zajdzie słońce naszej przyjaźni,
Zdradliwa fala rozłączy nas,
Spójrz na to zdjęcie, a ono Ci powie,
Że kiedyś miłość łączyła nas.

...
4,92
autor: nieznany

Dzisiaj dzień chłopaka, ...

Dzisiaj dzień chłopaka,
wiec ślę pozdrowienia.
Bardzo bardzo Cię kocham...
i z czasem nic się  nie zamienia! ...
4,88
autor: nieznany

Zdziwisz się kto? Zdziwisz ...

Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak?
A pozdrowienia lecą jak ptak.
Pomyślisz sobie - to niemożliwe!
A my Ci ręczymy, że jednak prawdziwe.
Nasze uśmiechy skrzydła dostały,
I w ............ (miasto) już zawitały.
Uściski wsiadły do samolotu
I chwila moment stoją u płotu.
Całuski natomiast do pociągu się wkradły,
Choć bez biletu - Ciebie dopadły.
I jeszcz...

4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe