Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Za wszystkich abstynentów - oby się nawrócili.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Za wszystkich abstynentów - oby się nawrócili.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 4309

Za wszystkich abstynentów - oby się nawrócili.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzień piękny pogodnySłońce świec...

Dzień piękny pogodny
Słońce świeci na niebie
A ja wraz ze słoneczkiem
ślę uśmiech dla Ciebie
Pięknego Dnia Życzę!

...
4,92
autor: nieznany

Tanie wino jest dobre, ...

Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie.
 

...
4,96
autor: nieznany

Krasnal mi mówił, że ...

Krasnal mi mówił, że idziesz już spać
więc coś w prezencie chciałam Ci dać
Chcę to wyrazić przez 1000 słów
lecz powiem króciutko:
SŁODZIUTKICH SNÓW!

...
4,96
autor: Darek

Nie znam słów tak pięknych, ...

Nie znam słów tak pięknych,
którymi mógłbym Cię opisać.
Nie znam zjawisk tak cudnych,
do których mógłbym Cię porównać.
Słowo piękno nazbyt jest ubogie,
aby w pełni oddać Twą urodę.
Słowo cudowna znaczy zbyt mało,
by określić dobroć Twą całą.
 

...
4,85
autor: nieznany

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe