Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. ... - najlepsze życzenia

Najlepsze ... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6632

Pacierza i wódki nigdy nie odmawiam.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu 4 maja obchodzimy ...

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana. Ten, który poniósł męczeństwo, gdy śpieszył ze swym świ...

4,98
autor: nieznany

Czuję się dobrze w Twoim ...

Czuję się dobrze w Twoim towarzystwie,
Przyjmij, więc życzenia z walentynkowym uściskiem....
4,84
autor: nieznany

Tak bardzo tęsknię za ...

Tak bardzo tęsknię za Tobą...
Tak bardzo smutno mi jest... ;(
Im więcej o Tobie myślę...
Tym więcej płynie łez...
Nie wiem co już ze sobą robić mam...
Nie mam ochoty nawet na łzy...
Tak w smutku tyle czasu trwam...
Tak mi ponuro mijają bez Ciebie dni...

...
4,94
autor: nieznany

Może inna da Ci wszystkoabyś tylko...

Może inna da Ci wszystko
abyś tylko dla niej żył,
ja Ci daję fotografię
abyś myślą przy mnie był.

...
4,91
autor: nieznany

Są chwile w życiu,które krótk...

Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.

...
4,85
autor: Karola94
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe