Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,92, wyświetlono: 4340
Przepraszam za to że Cię pokochałam
Bo tym ból Ci tylko zadałam
Przepraszam że byłam taka zimna i obojętna
Przepraszam za mało poświęconej uwagi wobec Ciebie...
Przepraszam za wszystkie cierpienia które ode mnie były
A było ich za dużo...
Przepraszam za mój egoizm...
Przepraszam ż...
Z okazji narodzin Waszego Maleństwa,
które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem,
życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,
a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.
Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, którego słońce opromienia,
tak ja ślę ci najlepsze życzenia
Od mrugnięć słonecznych promieni,
czerwony maczek w polu się rumieni,
bo właśnie jego Słonko wstało,
i buzi na dzień dobry dało.
W poniedziałek rano zajączek zalany.
Kury z nim tańcują, jajka mu malują.
Kogut wciąga kreskę, podkręca imprezkę.
Cała sala się buja, DJ gra ALLELUJA!
Życzenia na Walentynki.