Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

Najlepsze W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5669

W polu stoi krzyżyk mały,
Pod nim mała jest mogiła.
To jest miejsce dla żołnierza,
Gdyby panna go zdradziła.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Babciu!Twój dom, to do...

Babciu!
Twój dom, to dom wróżki
gdzie się spełniają marzenia
to takie miejsce na Ziemi
gdzie smutek w radość się zmienia.

...
4,93
autor: nieznany

Przepraszam za wszystko, ...

Przepraszam za wszystko, co w życiu złe
Przepraszam też za to ze płakać mi się chce
Przepraszam za krzywdy Tobie wyrządzone
Przepraszam za prawdziwą miłość nieujawnioną w porę
Przepraszam Cię tak mocno jak mocno tylko potrafię
Lecz kochać już na wieki Cię będę, bo inaczej żyć nie umiem.
 

...
4,89
autor: nieznany

Długo się już znamy,Lecz Ty o ...

Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.

...
4,83
autor: nieznany

Mój kolego studencie życzę Ci niewyczerpanych...

Mój kolego studencie
życzę Ci niewyczerpanych
pokładów energii,
świetnych pomysłów,
wymarzonej oferty pracy i
indeksu ze średnią 6:0.

...
4,96
autor:

Babciu droga! Szczerze Cię m...

Babciu droga!
Szczerze Cię miłuję,
dlatego pozwól, że Cię ucałuję,
a te tkliwe uściśnięcia
niechaj zastąpią życzenia.

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe