Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

Najlepsze W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5676

W polu stoi krzyżyk mały,
Pod nim mała jest mogiła.
To jest miejsce dla żołnierza,
Gdyby panna go zdradziła.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochajcie się, ale nie ...

Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem, cieszcie się,ale pozwólcie sobie być osobno. jak str...

4,89
autor: nieznany

Wszystko się kończy, ...

Wszystko się kończy, wszystko przeminie
I sen się przerwie - słodkie marzenie,
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie, a tym jest - wspomnienie.

...
4,98
autor: Damian

Niech Ci się spełnią ...

Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.

...
4,86
autor: nieznany

Gorące jak słońce i ...

Gorące jak słońce i szybkie jak wiatr,
pozdrowionka znad morza przesyłam Ci ja!

...
4,89
autor: nieznany

Dzwonili do mnie z nieba, ...

Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się - nie powiem im gdzie jesteś.

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe