Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

Najlepsze W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5655

W polu stoi krzyżyk mały,
Pod nim mała jest mogiła.
To jest miejsce dla żołnierza,
Gdyby panna go zdradziła.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Telefony komórkowe są ...

Telefony komórkowe są lepsze niż mężczyźni,
ponieważ jak im coś nie pasuje,
nie chowają swoich antenek.

...
4,89
autor: nieznany

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany

Słońce już wstało... i cze...

Słońce już wstało...
i czeka na Ciebie...
nie może Cię obudzić więc ja próbuje...
Kochana Moja …. wstań już...
bo tęsknie za Tobą...

...
4,92
autor: nieznany

Są dni, które pamiętać ...

Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane...
Po prostu życzenia szczęścia
w każdej życia dziedzinie,
n...

4,79
autor: nieznany

Dziś dzień Dziadku nie ...

Dziś dzień Dziadku nie psocimy,
tylko dobrze Ci życzymy.
Ty wybronisz nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Cię serdecznie,
żyj nam Dziadku długo wiecznie.

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe