Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

Najlepsze W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5664

W polu stoi krzyżyk mały,
Pod nim mała jest mogiła.
To jest miejsce dla żołnierza,
Gdyby panna go zdradziła.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,...

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
składają...

4,87
autor:

W dzień dzisiejszy chłopaku ...

W dzień dzisiejszy chłopaku miły,
niech Ci płyną życia chwile,
z duszy, z serca, z całej siły.
Więcej czuję - życzę tyle.

...
4,87
autor: nieznany

(¯`•♥•´¯)---`•.¸...

(¯`•♥•´¯)
---`•.¸.•´(¯`•♥•´¯)
(¯`•♥•´¯).`•.¸.•´(¯`•♥•´¯).
--`•.¸.•´----♪♪♪-----`•.¸.•´...

4,92
autor: nieznany

Kocham Cię,Serduszko moje,...

Kocham Cię,
Serduszko moje,
Tyle chwil spędzonych razem,
Nikt Ci inny nie okaże,
Nawet duch we śnie,
Kocham Cię,
Gwiazdeczko moja,
Kocham z całych sił,
my we dwoje nie rozłączni,
Lecz nie jest to film.

...
4,86
autor: nieznany

Aby serduszko Twoje ...

Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny..

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe