Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 21298
Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.
Dużo wzlotów i szaleństw,
Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół,
Cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi.
Wytrwałości, by każdy dzień był lepszy od poprzedniego
Oraz aby nieosiągalne cele stały sie zdobyczami codzienności
I jeszcze jedno: abyś miłość czerpał z nieskończonego źródła!
Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
Miś brunatny ciepła i miodu.
Miś marzyciel gwiazd na niebie.
A ja MISIU potrzebuje CIEBIE!
Nie wiem dlaczego Cię pokochałam...
dlaczego sercu bez Ciebie źle...
dlaczego serce tak mocno bije
gdy oczy Twoje mijają mnie.
Może jeśli będę dobrym człowiekiem,
Który chce lepszym być każdego dnia.
Pana Boga ktoś przeze mnie zobaczy,
Bo chrześcijanin to właśnie ja!
Młodej parze Boże stróż,
Życie z najpiękniejszych róż!
Dużo szczęścia, własnej chatki,
I tytułu mamy, tatki.
Byście mieli tyle dziatek,
Ile razem macie latek.
Małe grube i pyskate
niech pilnują swego tatę,
by nie zamknął ich na kłódkę,
sam nie poszedł zaś.
Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
Życzenia na Walentynki.