Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Urodzinowe
  4. Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 312394

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dużo zdrowia i uśmiechów ...

Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
...

5,03
autor: nieznany

Jest w życiu jeden świat,który należ...

Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.

...
4,81
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.
...
4,94
autor: nieznany

Na nadchodzące, radosne ...

Na nadchodzące, radosne Święta
i zbliżający się Nowy Rok,
niechaj Chrystusa siła niepojęta,
rozjaśni każdy życia mrok.
 

...
4,88
autor: nieznany

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸b...

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*&acu...

4,47
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe