Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Urodzinowe
  4. Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 312398

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Gdy zajdzie słońce naszej ...

Gdy zajdzie słońce naszej przyjaźni,
Zdradliwa fala rozłączy nas,
Spójrz na to zdjęcie, a ono Ci powie,
Że kiedyś miłość łączyła nas.

...
4,92
autor: nieznany

Urodziny dzień radosny,Pełen kwiat...

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I...

4,91
autor: nieznany

Radości z każdego dnia, ...

Radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę!

...
4,97
autor: nieznany

Ile piasku na pustyni,Ile gwiaz...

Ile piasku na pustyni,
Ile gwiazd na niebie,
Tyle ja pozdrowień
Przesyłam dla Ciebie!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe