Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Urodzinowe
  4. Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 312372

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Są chwile w życiu,które krótk...

Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.

...
4,85
autor: Karola94

Sukcesów w dorosłym ...

Sukcesów w dorosłym życiu,
Szczęścia w miłości
Dużo uśmiechu, dużo radości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń

...
4,90
autor: nieznany

Kiedy w życiu ciężko ...

Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.

...
4,94
autor: nieznany

Dzień matki jest raz ...

Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.

...
4,87
autor: nieznany

Piękne twe oczka włoski ...

Piękne twe oczka włoski ciemny blond są jak piękno morza, które nigdy nie
ubywa. Twe piękne ciało i słodkie pocałunki są wszędzie przy mnie dlatego tak
mocno kocham Cię.
 

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe