Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 312372
Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)
Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.
Sukcesów w dorosłym życiu,
Szczęścia w miłości
Dużo uśmiechu, dużo radości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń
Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.
Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.
Piękne twe oczka włoski ciemny blond są jak piękno morza, które nigdy nie
ubywa. Twe piękne ciało i słodkie pocałunki są wszędzie przy mnie dlatego tak
mocno kocham Cię.
Życzenia na Walentynki.