Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Urodzinowe
  4. Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 312396

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Serdeczne życzonka, ...

Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka,
humorku dobrego, życia kolorowego
oraz wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń
życzy......
4,91
autor: nieznany

Sto lat szczęścia pomyślności,szczęśliwej staro...

Sto lat szczęścia pomyślności,
szczęśliwej starości,
gratulować nie przestanę
póki wypić nie dostanę!...
5,00
autor: nieznany

Mamo!Jesteś bombowa,nawet gdy Cię bo...

Mamo!
Jesteś bombowa,
nawet gdy Cię boli głowa,
więc dostaniesz dziś buziaka
od swojego dzieciaka!

...
4,95
autor: nieznany

Niych wom szychta je wesoło...

Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.

...
4,89
autor:

Szczęścia, zdrowia, ...

Szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Piwa, wódki i miłości.
Miłych dni ciekawych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe