Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,85, wyświetlono: 7927
Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,
Nie ma Twoich słów,
Tylko są marzenia.
Kiedy ujrzę Cię znów?
W dniu imienin, jak co roku
Chcę pojawić się po zmroku
z życzeniami i kwiatami
dla kochanej mojej Mamy
chcę wyszeptać Jej do ucha
Swe życzenia wprost z serducha:
Bądź szczęśliwa, bądź radosna
I cieplutka tak jak wiosna
Jak tur silna, jak karp zdrowa
I jak kwiaty kolorowa
...
Dziś Twojego święta pora, Już od rana wielki ruch, Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!
...
Pogody ducha, zdrowia i radości
oraz wszelkiego dobra
z okazji Świąt Wielkanocnych
życzą...
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!
Życzenia na Walentynki.