Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje... - najlepsze życzenia

Najlepsze Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 8899

Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą
chwała górnikom dzielnym wytrwałym.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu Twojego świętanajpiękniejsze życze...

W dniu Twojego święta
najpiękniejsze życzenia
samych radosnych chwil
i spełnienia nawet tych
najskrytszych marzeń
życzy ... ...
4,81
autor: nieznany

Gdy śnieg na dworze, ...

Gdy śnieg na dworze, gdy świeci słońce,
Gdy ciemne niebo i gwiazd tysiące,
Gdy deszczyk stuka w okna domeczków,
Ja bardzo Ciebie kocham koteczku!
I zawsze kochać będę Cię szczerze,
A nikt już Ciebie mi nie odbierze!...
4,81
autor: nieznany

Szczęścia, zdrowia, ...

Szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Piwa, wódki i miłości.
Miłych dni ciekawych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,85
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Błędów w życiu popełniłam ...

Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziła...

4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe