Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śmieszne
  4. Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 7552

Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzisiaj jest Twoja Komunia ...

Dzisiaj jest Twoja Komunia Świeta , każdy z nas dobrze ten moment pamięta , bo jest to chwila wielka , uroczysta , pełna radości , przepiękna i czysta.

...
4,94
autor: nieznany

Śniadania nie jem bo ...

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)

...
4,82
autor: nieznany

Kocham Twe serce ...

Kocham Twe serce
Kocham Twe oczy
Kocham Cię całego bo jesteś
Uroczy.....!!!...
4,92
autor: nieznany

Wielu chwil radości, ...

Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą
i powodem do dumy. Z całego serca życzy....

...
4,87
autor: nieznany

W ... rocznicę ślubużyczymy Wam a...

W ... rocznicę ślubu
życzymy Wam aby
płomień waszej miłości
nigdy nie słabnął,
a Wasze dzieci
chowały się szczęśliwie
w jego cieple i blasku.

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe