Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śmieszne
  4. Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 7547

Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wódka jest bogiem, a ...

Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem,
życie zabawą a sex podstawą.
Wódkę wypiłem, kasę przepiłem,
kac mnie jebie, a co u Ciebie?

...
4,83
autor: nieznany

Niech petardy zabłysną ...

Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie.
a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła ...
 

...
4,89
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Wszystko, co tylko miłe na świecie,...

Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się wam w jedno ogniwo splecie
I będzie szczęściem w życia podróży!



...
4,90
autor:

Kocham Twe serce ...

Kocham Twe serce
Kocham Twe oczy
Kocham Cię całego bo jesteś
Uroczy.....!!!...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe