Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śmieszne
  4. Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 7550

Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W Nowym Roku, tuż po ...

W Nowym Roku, tuż po balu
oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
proś niebiosa, by Ci dały,
dużo seksu i gorzały.
Do Siego Roku!

...
4,90
autor: nieznany

To wasza rocznica.Może być s...

To wasza rocznica.
Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa.
Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów.
To czas na podziękowanie Bogu za rozwój w...

4,86
autor: nieznany

Najwspanialsza! Najmądrzejsza! ...

Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci
i wnuków życzy......
4,90
autor: nieznany

Jezu Najsłodszy, Ojcze ...

Jezu Najsłodszy, Ojcze i Panie dziś moje pierwsze z Tobą spotkanie. Przyjmij w ofierze me serce małe, by Cię kochało przez życie całe.

...
4,94
autor: nieznany

Nie wiem dlaczego Cię ...

Nie wiem dlaczego Cię pokochałam...
dlaczego sercu bez Ciebie źle...
dlaczego serce tak mocno bije
gdy oczy Twoje mijają mnie.

...
4,83
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe