Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śmieszne
  4. Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 7548

Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Na wszystkie dni Nowego ...

Na wszystkie dni Nowego Roku
Życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku
Obyś jednym krokiem mijał przeszkody
Byś czół się silny i wiecznie młody.

...
4,88
autor: nieznany

Gdy pościel rozkładaszi do sn...

Gdy pościel rozkładasz
i do snu się układasz,
to popatrz na gwiazdy na niebie
każda z nich to pocałunek ode mnie dla Ciebie!

...
4,88
autor: nieznany

Komu nieba były wrogiemzrobiły go pe...

Komu nieba były wrogiem
zrobiły go pedagogiem.
Ja się jednak z tym nie zgadzam,
swoje zdanie wypowiadam
Chlubą jest i wyróżnieniem,
byc - nauczycielem !

...
4,93
autor: nieznany

W dniu twoich urodzin ...

W dniu twoich urodzin gorące życzenia
wiele uśmiechu i powodzenia,
niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
i niech się spełnią wszystkie marzenia.

...
4,95
autor: nieznany

Chcę tylko jednego: żyć ...

Chcę tylko jednego:
żyć na tyle długo, by odwdzięczyć się jakoś
za Twą niezasłużoną i przeogromną wielkoduszność....
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe