Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

Najlepsze Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 9531

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ile piasku na pustyni,Ile gwiaz...

Ile piasku na pustyni,
Ile gwiazd na niebie,
Tyle ja pozdrowień
Przesyłam dla Ciebie!

...
4,90
autor: nieznany

Moc życzeń szczęścia, ...

Moc życzeń szczęścia, zdrowia
oraz spełnienia wszystkich marzeń
życzy......
4,87
autor: nieznany

W dzień dzisiejszy chłopaku ...

W dzień dzisiejszy chłopaku miły,
niech Ci płyną życia chwile,
z duszy, z serca, z całej siły.
Więcej czuję - życzę tyle.

...
4,87
autor: nieznany

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

...
4,90
autor: nieznany

Z serca płyną te życzenia:W datę ...

Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci......
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe