Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

Najlepsze Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 9516

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Są chwile w życiu,które krótk...

Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.

...
4,85
autor: Karola94

Niech gwiazdy jasno ...

Niech gwiazdy jasno Ci świecą,
Niech życie wolno lecz wesoło Ci leci,
Niech zdrowie trzyma Cię na wieki!...
4,95
autor: nieznany

W dniu Twojego przyjścia ...

W dniu Twojego przyjścia na świat
życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu
była łzą szczęścia, a uśmiech Twój
zjednywał wszystkie wokół serca.

...
4,99
autor: nieznany

Dzień radosny zaświtałw złote...

Dzień radosny zaświtał
w złotej zorzy iskierce,
przyjmij, więc w podarunku
walentynkowe serce!...
4,90
autor: nieznany

W dniu twoich urodzin ...

W dniu twoich urodzin gorące życzenia
wiele uśmiechu i powodzenia,
niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
i niech się spełnią wszystkie marzenia.

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe