Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

Najlepsze Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 9509

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Mamo!Jesteś bombowa,nawet gdy Cię bo...

Mamo!
Jesteś bombowa,
nawet gdy Cię boli głowa,
więc dostaniesz dziś buziaka
od swojego dzieciaka!

...
4,95
autor: nieznany

Niechaj nowy rok zabłyśnie ...

Niechaj nowy rok zabłyśnie tęczy kolorami
niech będzie radość i szczęście
i niech zostanie z wami

...
4,87
autor: nieznany

Z bukietem róż nie mogę ...

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia
Lecz w słowach Tych myśli
niech się spełnią Twe marzenia
Dużo sukcesów oraz radości
Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń
moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci.....
4,94
autor: nieznany

Chocolate bunnies, colored eggs and whole lotta fun...

Chocolate bunnies, colored eggs and whole lotta fun... that´s what Easter and it´s merry-making is all bout! Reach out to all your dear ones with our fun Easter cards. Have an egg-cellent, eggstra-hoppy Easter!



...
4,84
autor:

Dziś Twojego święta ...

Dziś Twojego święta pora, Już od rana wielki ruch, Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe