Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,82, wyświetlono: 9516
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.
W dniu Twojego przyjścia na świat
życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu
była łzą szczęścia, a uśmiech Twój
zjednywał wszystkie wokół serca.
W dniu twoich urodzin gorące życzenia
wiele uśmiechu i powodzenia,
niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
i niech się spełnią wszystkie marzenia.
Życzenia na Walentynki.