Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 7039
Nie wiem dlaczego Cię pokochałam...
dlaczego sercu bez Ciebie źle...
dlaczego serce tak mocno bije
gdy oczy Twoje mijają mnie.
Jezu Najsłodszy, Ojcze i Panie dziś moje pierwsze z Tobą spotkanie. Przyjmij w ofierze me serce małe, by Cię kochało przez życie całe.
...
W dniu dzisiejszym drogi Tatku,
zdrowia, szczęścia i dostatku.
W życiu samych przyjemności,
w duszy niechaj spokój gości.
Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!
Teściowa, Teściowa, Teściowa.
Gdy na nią patrzę boli mnie nie tylko głowa :)
Życzenia na Walentynki.