Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj... - najlepsze życzenia

Najlepsze Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 3963

Puk, puk, to ja - Twoja komórka.
Proszę potrzymaj mnie troszeczkę w dłoni, przytul, pocałuj.
Jest mi teraz bardzo miło i teraz możemy już zasnąć



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Sto lat szczęścia pomyślności,szczęśliwej staro...

Sto lat szczęścia pomyślności,
szczęśliwej starości,
gratulować nie przestanę
póki wypić nie dostanę!...
5,00
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Dlaczego o Tobie myślę ...

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham Cię......
4,83
autor: nieznany

Miłość jest bajkąsen jest ...

Miłość jest bajką
sen jest marzeniem
zdjęcie pamiątką
a Ja wspomnieniem.

...
4,88
autor: nieznany

W dniu Twoich urodzin,zawsze uśmie...

W dniu Twoich urodzin,
zawsze uśmiechniętej buzi,
wesołej zabawy i mnóstwa
słodkich całusów życzy......
4,78
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe