Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj... - najlepsze życzenia

Najlepsze Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 3964

Puk, puk, to ja - Twoja komórka.
Proszę potrzymaj mnie troszeczkę w dłoni, przytul, pocałuj.
Jest mi teraz bardzo miło i teraz możemy już zasnąć



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zdrowia, pomyślności,błogosławieństw z Nie...

Zdrowia, pomyślności,
błogosławieństw z Nieba
abyś miała Babciu
wszystko, co Ci trzeba!

...
4,98
autor: nieznany

Ich will zum frohen Osterfest...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füßen....

4,91
autor:

W Nowym Roku życzę Ci:12 miesi...

W Nowym Roku życzę Ci:
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha,
31536000 sekund miłości.

...
4,85
autor: nieznany

18-sty wybił roczek,w doros...

18-sty wybił roczek,
w dorosłe życie zrobiłeś kroczek,
niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja
i to co złe, niech Cię omija.
Wszystko co pragniesz, by Twoje było
i o czym marzysz, by się spełniło.
 

...
4,92
autor: nieznany

Marzeń o które warto ...

Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowy...

4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe