Najlepsze Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj... - najlepsze życzenia
ocena: 4,90, wyświetlono: 3963
Puk, puk, to ja - Twoja komórka.
Proszę potrzymaj mnie troszeczkę w dłoni, przytul, pocałuj.
Jest mi teraz bardzo miło i teraz możemy już zasnąć
Inne życzenia
Z okazji imienien, życzę ...
Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
Dlaczego o Tobie myślę ...
Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham Cię......
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe