Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 5,00, wyświetlono: 5831
Ile bym ci kwiatów nie dał
Ile bym wierszy nie napisał
Ile bym Cię nie wycałował
To i tak wiem że
Że zawsze będzie mało,
za mało by Cię Przeprosić
Droga ...
Telefony komórkowe są lepsze niż mężczyźni,
ponieważ jak im coś nie pasuje,
nie chowają swoich antenek.
W tę jedną, jedyną noc wróżby i przepowiednie sprawdzają się do joty... Więc długiego, upojnego wieczoru, pełnego wyobraźni, szaleństwa i spełnionych marzeń.
Kwiat jest symbolem
miłość pragnieniem
los przeznaczeniem
a zdjęcie wspomnieniem
Życzenia na Walentynki.