Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kilka godzin u niej byłem, ledwo wyszedłem, już... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kilka godzin u niej byłem, ledwo wyszedłem, już... - najlepsze życzenia

ocena: 4,98, wyświetlono: 1844

Kilka godzin u niej byłem,
ledwo wyszedłem, już zatęskniłem.
Za widokiem jej radosnej twarzy,
o której teraz godzinami marzę...
I mam nadzieje że jutro też ją ujrzę,
a gdy będę wychodził ona krzyknie: "Stój że!"
By mnie pożegnać pocałunkiem swoim.
-będzie to najszczęśliwsza chwila w życiu moim.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Twe piękne oczy...Twa urocz...

Twe piękne oczy...
Twa urocza Twarz...
Twe Kochające serce
Jest wszystkim Co ważne
Wszystkim co istotne
Wiec jedno ze jakbym mógł wybierać
To zawsze Ciebie
Ty na moich ustach i słowach
Po prostu Kocham...

...
4,95
autor: nieznany

Dla duszy, dla ciałaTwa miłoś...

Dla duszy, dla ciała
Twa miłość za mała,
Lecz najpierw pokochaj,
A potem szlochaj!...
4,82
autor: nieznany

Dzisiaj jadło pokropione,Przy śniad...

Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
Postukają sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj.<...

4,89
autor: nieznany

Wir wünschen frohe Ostern heute...

Wir wünschen frohe Ostern heute
und allen großen Ostereierbeute.
Lasst's euch allen prima schmecken,
oftmals übers Mäulchen lecken



...
4,90
autor:

Dobranoc... śpij spokojnie ...

Dobranoc... śpij spokojnie
Ułóż się do snu by gwiazdy Ci
Oświetlały nocne myśli tak
Aby były szczęśliwe
I nikt nie zakłócił Ci pięknego snu

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe