Najlepsze Kilka godzin u niej byłem, ledwo wyszedłem, już... - najlepsze życzenia
ocena: 4,98, wyświetlono: 1843
Kilka godzin u niej byłem,
ledwo wyszedłem, już zatęskniłem.
Za widokiem jej radosnej twarzy,
o której teraz godzinami marzę...
I mam nadzieje że jutro też ją ujrzę,
a gdy będę wychodził ona krzyknie: "Stój że!"
By mnie pożegnać pocałunkiem swoim.
-będzie to najszczęśliwsza chwila w życiu moim.
Inne życzenia
Świerszcz swój koncert ...
Świerszcz swój koncert zakończył.
Króliczek pracą się zmęczył.
Nawet rybki w wodzie poszły spać.
A ja na dobranoc chcę ci buzi dać....
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! ...
Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci
i wnuków życzy......
W Dniu Twojego Święta ...
W Dniu Twojego Święta dużo zdrówka i miłości,
Moc uśmiechu i słodkości,
Mało smutku oraz łez,
Pełni szczęścia,
Jeśli chcesz...!!!!
...
Życzę Wam dużo spokoju, ...
Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.
...
Birthday Bring Along ...
Birthday Bring Along A truly wonderful chance
to leave aside every care and simply enjoy.
Have An Extra - Special Birthday.
...
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe