Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Piszę z daleka, nie z bliska. Jak dojdzie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Piszę z daleka, nie z bliska. Jak dojdzie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 7146

Piszę z daleka,
nie z bliska.
Jak dojdzie do Ciebie,
niech Cię uściska.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Moc życzeń szczęścia, ...

Moc życzeń szczęścia, zdrowia
oraz spełnienia wszystkich marzeń
życzy......
4,87
autor: nieznany

Zapachu tęczy w kolorze ...

Zapachu tęczy w kolorze pajęczym
Marzeń udanych - tych zwariowanych
Spodni udartych, tylko na żarty
Czekoladek bez liku, w białym koszyku...
4,80
autor: nieznany

Wszystkiego najlepszego ...

Wszystkiego najlepszego
dla wszystkich dzieci
dla tych dużych i tych małych!!

...
4,88
autor: nieznany

Przychodzimy dziś do ...

Przychodzimy dziś do Ciebie Dziadziu ukochany
by Ci złożyć w dniu imienin to, co posiadamy.
Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą
przyjmij dar ten który składa Twoich wnuków grono.

...
4,93
autor: nieznany

Dzwony biją jak szalone, ...

Dzwony biją jak szalone,
marsz weselny w uszach brzmi.
Młody Mężu przytul Żonę,
niechaj cała ziemia grzmi.
Młoda Żono przytul Męża,
twej miłości barwny kwiat,
nie potrzeba Wam oręża,
u stóp macie cały świat.

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe