Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Piszę z daleka, nie z bliska. Jak dojdzie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Piszę z daleka, nie z bliska. Jak dojdzie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 7139

Piszę z daleka,
nie z bliska.
Jak dojdzie do Ciebie,
niech Cię uściska.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Beautiful eyes, beautiful ...

Beautiful eyes, beautiful face,
I'm shy to talk to you.
You're the eagle I must watch
No matter what I do.

You're the beauty, wild and free,
The mistress of my eyes,
Rolling through exultant air,
Alone in pristine skies.

I would...

4,95
autor: nieznany

Za oziębłych - żeby ...

Za oziębłych - żeby ich piwo rozgrzało, za skłóconych - żeby pojednało, za zmęczonych - żeby orzeźwiło, za smutnych - żeby rozbawiło, za obżartych - by im się łatwiej trawiło... i za nas wszystkich tutaj zgromadzonych, którym nic nie brakuje.
 

...
4,92
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia ...

Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia,zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiui spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany

Dziś juz czytam i piszę ...

Dziś juz czytam i piszę
i rachuję gładko...
Jakże ja Ci za wszystko
podziękuję Tato.
To Ci obiecuję:
czy w domu, czy w szkole,
zawsze i wszędzie
dziecko Twe Tatusiu grzeczne
i skromne będzie....
4,78
autor: nieznany

Zdrowia, szczęścia,pomyślności i duż...

Zdrowia, szczęścia,
pomyślności i dużo miłości.

Mało zazdrości, zmartwień
i złości.

Dużo pieniędzy, marzeń, radości.

Więcej szaleństwa, uśmiechu i gości!
...

4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe