Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Piszę z daleka, nie z bliska. Jak dojdzie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Piszę z daleka, nie z bliska. Jak dojdzie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,83, wyświetlono: 7140

PiszÄ™ z daleka,
nie z bliska.
Jak dojdzie do Ciebie,
niech Cię uściska.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Chciałabym powiedzieć ...

Chciałabym powiedzieć Ci co czuję
Po tym wszystkim co stało się...
Ale żadne słowa nie są w stanie
wyrazić tego co mam w sercu na dnie..
Żałuję, że tak się stało...
Naprawdę nie chciałam!
Uwierz mi!

4,94
autor: nieznany

Dziecko otrzymuje życie ...

Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochajÄ… i gdy matka zdecyduje siÄ™ podzielić z nim częściÄ… swojego ciaÅ‚a i swojej krwi. WÅ‚asnie dlatego nie wystarczy siÄ™ urodzić, by żyć. Å»yczÄ™ Ci, byÅ› przeżywaÅ‚ siebie jako prezent, który z wdziÄ™cznoÅ›ciÄ… przyjmujesz i który z radoÅ›ciÄ...

4,91
autor: nieznany

Marzeń o które warto ...

MarzeÅ„ o które warto walczyć.
RadoÅ›ci, którymi warto siÄ™ dzielić,
przyjacióÅ‚ z którymi warto być
i nadziei bez której nie da siÄ™ żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowych

4,91
autor: nieznany

Niych wom szychta je wesoło...

Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.

...
4,89
autor:

Czekam już chyba wiek,aby wresz...

Czekam już chyba wiek,
aby wreszczie ujrzeć Cię,
abyś wział mnie w swe ramiona
i wyszeptał KOCHAM CIĘ!!!

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe