Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 8856
To nie Grecja ,to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowy z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód...
Boże, choć Cię nie pojmuje,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.
Kiedy los rozłączy nas
Jedno jest moim marzeniem.
Aby moje zdjęcie dla Ciebie
Było zawsze tylko wspomnieniem.
Tak bardzo tęsknię za Tobą...
Tak bardzo smutno mi jest... ;(
Im więcej o Tobie myślę...
Tym więcej płynie łez...
Nie wiem co już ze sobą robić mam...
Nie mam ochoty nawet na łzy...
Tak w smutku tyle czasu trwam...
Tak mi ponuro mijają bez Ciebie dni...
Życzenia na Walentynki.