Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,93, wyświetlono: 5495
Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!
Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy
życzymy wszystkim naszym Klientom,
szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie,
wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w lany poniedziałek.
Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
Masz "18" latek - to już fakt
Jesteś teraz wolna jak ptak
Przyjmnij najszczersze życzenia
marzeń wszystkich spełnienia
Tysiące chłopaków dookoła
byś zawsze była wesoła!
Byś nigdy starych przyjaciół nie zapomniała
i do stu latek na tym świecie dotrwała!
Życzenia na Walentynki.