Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jak masz na imię - dobrze wiem, więc dziś życzenia... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jak masz na imię - dobrze wiem, więc dziś życzenia... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 5053

Jak masz na imię - dobrze wiem, więc dziś życzenia złożyć Ci chcę. Mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jeśli chcesz bym z Tobą ...

Jeśli chcesz bym z Tobą był, wiedz że piwo będę pił.
 

...
4,88
autor: nieznany

Pełen czarów andrzejkowy ...

Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei.
 

...
4,98
autor: nieznany

Komu nieba były wrogiemzrobiły go pe...

Komu nieba były wrogiem
zrobiły go pedagogiem.
Ja się jednak z tym nie zgadzam,
swoje zdanie wypowiadam
Chlubą jest i wyróżnieniem,
byc - nauczycielem !

...
4,93
autor: nieznany

Płoną sztuczne ognie, ...

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana. niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.
 

...
4,92
autor: nieznany

Ich wünsche Euch ein ...

Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so viel Erfolg, wie man braucht, um zufrieden zu sein, und nur so viel Stress, wie Ihr vertragt, um gesund zu bleiben, mit so wenig Ärger wie...

4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe