Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,86, wyświetlono: 3440
Miłość jest bajką
sen jest marzeniem
zdjęcie pamiątką
a Ja wspomnieniem.
Kiedy los rozłączy nas
Jedno jest moim marzeniem.
Aby moje zdjęcie dla Ciebie
Było zawsze tylko wspomnieniem.
Kiedy tylko Cię zobaczę,
moje serce zaraz skacze,
Błyszczą się oczy,
Wiruje świat,
Życie bez Ciebie traci swój smak.
Płyną zimy, jesienie i wiosny...
...I mijają słoneczne lata...
I Ty rośniesz...
Będziesz wysoki i odważny
i silny będziesz jak tata...
Z okazji świąt Wielkanocnych
życzę wszystkiego tego,
co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły
kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.
Życzenia na Walentynki.