Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,90, wyświetlono: 8848
Jesteś gwiazdką,
która rozświetla szare dni,
rozbudza uśmiech gdy smutno mi,
to Ty tworzysz mój świat,
będąc obok mnie pozbawiasz go wad.
Dziękuję za to, że jesteś!
W Nowym Roku, tuż po balu
oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
proś niebiosa, by Ci dały,
dużo seksu i gorzały.
Do Siego Roku!
Piękne twe oczka włoski ciemny blond są jak piękno morza, które nigdy nie
ubywa. Twe piękne ciało i słodkie pocałunki są wszędzie przy mnie dlatego tak
mocno kocham Cię.
Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.
Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi niesiesz...
Twoja miłość jest dla mnie słońcem,
które sprawia że kocham, pragnę i
żyję tylko dla Ciebie...
W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie
pragnę zaofiarować Tobie wszystkie
wspaniałości tego świata a Ty spośród
tych wybierz te które przyniosą Ci radość,
miłość i szczęście.
Życzenia na Walentynki.